2019. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Jee! Tudom folytatni a karaktereimet! :))
3K-t nem ér havonta, de ingyen jó bolt és tényleg szép MMO.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#2) Hakuoro

Hakuoro
(aktív tag)

Érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#3) Dumbass

Dumbass
(csendes tag)

Hát nem tudom, kétségeim vannak. Ez egyébként Ncsoft saját hibája ,hogy ide jutott. Örülök ,hogy ingyenes lesz ,viszont látszik nincs ki forrva és ha cash shop,meg paytowin már olyan szinten ,hogy szembe köpnek ,mint régi játékost akkor nem fogom méltatni semmire. Ha meg nem olyan gáz Gw2-ig,ArcheAge-ig elszórakozgatok. :U

"Home Is Now Behind You, The World Is Ahead"-Gandalf the Grey

(#4) Raysen623

Raysen623
(addikt)

Nem csodálom hogy kihalt! Indulása óta játszottam vele idén augusztusig, amikor végleg elegem lett belőle. Amilyen jó volt az elején olyan xar lett a végére. Az asmok szó szerint mindent vittek és semmit nem tudtál szinte tenni ellene. Sokkal több instant skill stb engem már kurvára zavart, a pvp meg rohadtul meg volt nehezítve a gear-ekről már nem is beszélve, 3 hónap alatt szedtem össze a l30-as PVP szettet az 50-es sorcimnak. WoW-ban a 70-es szett volt 2 hét!!!!! Nagyon nem ugyanaz.....

(#5) Dumbass válasza Raysen623 (#4) üzenetére

Dumbass
(csendes tag)

Most majd megveheted a shopból. :DDD

(#6) Deniboj válasza Dumbass (#5) üzenetére

Deniboj
(csendes tag)

mutasd meg a FAQ-ban plz hol lattad a shop-ot, en nem talalom.

(#7) Dumbass válasza Deniboj (#6) üzenetére

Dumbass
(csendes tag)

Sehol ,de mindenre fel kell készülni,amúgy csak ironizáltam ha nem esett volna le.
Sztem te is ismered már a FTP modellt és munkatársait,nem kell bemutatni úgy gondolom.
Valóban még nem biztos 100%-osan mivel is állunk szemben. Látszik ,hogy még nincs teljesen kiforrva.Egyébként a vén rókák között elég nagy kételyek vannak és joggal ,ezzel egyet kell értenem. Itt lezártam.

[ Szerkesztve ]

(#8) Szergely83

Szergely83
(tag)

7-8 hónapja végleg abbahagytam, szánalom amit műveltek a játékkal, már akkor. Csoda, hogy eddig húzta. R.I.P. Aion.

(#9) Scholes9

Scholes9
(nagyúr)

Nos igen, a WoW ezt is kinyírta :)

(#10) wikings2

wikings2
(őstag)

Requiem koppintás...
Talán így majd ránézek.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#11) hommeros

hommeros
(őstag)

Én úgy tudom, ez egy kóreai grinder mmo-nak készült. Nem értem miért lepődik meg mindenki, hogy kínszenvedés a játék :) Mazochistáknak készült.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#12) Szergely83 válasza Scholes9 (#9) üzenetére

Szergely83
(tag)

El vagy tévedve. Az NCsoft senki másnak nem köszönheti a bukást, csakis önmagának. Jól indult és egy szánalom lett minden téren (support, patchek, gameplay, minden). WoW-tól meg isten ments... Waiting for Tera :)

(#13) Wolverine válasza wikings2 (#10) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Azért az erős túlzás. A Requiem egy sokadrangú tucatcucc, az Aion viszont Koreában top játéknak számít.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) N€T0X|N válasza Scholes9 (#9) üzenetére

N€T0X|N
(őstag)

Nem a WoW nyírta ki, hanem a debil NCWest.

Sent from my keyBoard

(#15) zone

zone
(őstag)

Ha érezhető különbség lesz a fizető és nemfizető játékosok között, akkor ezzel csak mégtöbb embert irányítanak a nemhivatalos szerverek felé, ahol nincsenek lekorlátozva és akár gyorsabban is lehet fejlődni.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#16) wikings2 válasza Wolverine (#13) üzenetére

wikings2
(őstag)

Tucat-nem tucat. elöbb volt és ahogy nézte
mikor kijött hogy szinte ugyan az technikailag egy-két dolgot leszámitva

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#17) Wolverine válasza wikings2 (#16) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Ellenőriztem: a Requiem 2008 februárjában tűnt fel a színen, az Aiont 2006-ben jelentették be és 2007-ben már volt bétája Koreában.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) zone válasza Wolverine (#17) üzenetére

zone
(őstag)

A Requiem is 2007-ben, augusztusban indult Koreában, de már májustól vannak hírek az oldalán.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#19) Scholes9 válasza Szergely83 (#12) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Így is fel lehet fogni :)

(#20) Telomanikus

Telomanikus
(senior tag)

16-án lett volna eredetileg free, de most hozták át 20-ra. :((( :D

instagram.com/bodnar.b

(#21) Airedhyal

Airedhyal
(tag)

Hol lehet regisztrálni a free -re?

(#22) Telomanikus válasza Airedhyal (#21) üzenetére

Telomanikus
(senior tag)

Most már lehet. [link] :))

Töltsétek, játsszátok!

instagram.com/bodnar.b

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.