Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    Hát ezt szerintem se fog érni semmit, bár engem már nem tudnak érdekelni mit csinálnak a codokkal, az indokokat leírták előttem meg már én is leírtam máshol egy párszor. Az ára meg vicc mert fele annyit se érne ez a hulladék már bocsánat, egyszerűen hülye aki megveszi, mivel már egyszer megvan neki ez a játék miért tenné. Hülyék ezek a cod fejlesztők, mit gondolnak hogy simán megveszem úgy hogy még a cod4 is 10ezer ft, jól pofán kéne baszni az összeset hogy végre csináljanak is valamit és ne a semmiért kérjenek el pénzt. Ezt már tényleg csak az veszi meg aki halál komolyan akarja tolni. Beleszólása meg senkinek sincs milyen modot csinálnak hozzá, az dönti el aki ezzel akar pénzt keresni kb...gyakorlatilag csinálnak egy játékot amit majd full átalakítanak mert pár ember szerint ez nem jó meg láma meg faszom. Érdekes régen nem kellett szarakodni egy moddal hogy normális multija legyen, példaként az első rész sokkal komolyabb nehezebb játék volt, ezzel már bárki könnyedén megtanul játszani 1 hét alatt, a pályák többsége meg szar, egy két kivétel van de most ilyen killhouse ambush, bog meg creek az minek. Cod2-be valahogy normálisabb felépítse volt a mapoknak itt meg eléggé rendszertelen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák