Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz pengwin #54 üzenetére

    Ami határra van tervezve, az nem bírja, s ezt hamar meg is látod, mégis mennyire nem bírja. Ami viszont körül tekintéssel lett megtervezve, annak elég a hűtése ehhez a helyzethez is.

    (Nekem ez egy "tik". A hűtés legyen uber, a cpu/gpu akármi hőfokok legyenek a lehetőleg 60°C alatt. Max terhelésen. De akkor is, az aida egy jó alkalmazás, de terhelést igazán nem tudott a procira rakni, mindig 20-30 fokkal alul múlta a prime95 értékeket.)

    Egyébként futottam már bele gepekbe, amiktől nem vártam, hogy gond nélkül bírni fogják, s aztán kerestem az állam, hogy egy óra prime95 maxheat teszt végén sem throttlingolt be, tartotta a proci nemboost órajelet, s megállt 60 fok körül. Nem vártam mert 1 már használtan vették, az előző tulaj egy idősebb nő volt, aki csak azért adta ek, mert rájött, hogy csak áll nála a cucc, nem használja...
    Illetve ezen a módon szkntam tesztelni az általam helyre pofozott gépeket is. Előtte S utána is. Láttam így már meglepetést, öreg hulladék előtte azt se tudja, mit kezdjen magával, úgy el akar forrni, utána meg pattog s röhög a terhelésre keletkező hőn...

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák