Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Hieronymus #259 üzenetére

    "ugyanakkor újban itthonról van ennél jobb alternatíva"
    ennyi pénzért akár újban, akár használtban van jobb
    a telefonom 5,5" fhd ips, köszönöm inkább az mint ez ha szubjektív vélemény, tablet ellenében is, értelmesen gépelni mérete miatt is lehetetlen rajta külső billzettel is, ellenben nem tudom betolni a farzsebbe mint a telefont
    volt több tabletem is, jók is voltak, csak igazából kicsit hamarabb kellett volna jönniük 5-10 évvel
    volt wines tabletem is, felső kategóriás, saját billzettel, az is vicc volt, ráadásul a kijelzője pocsékabb mint a telefonomé:)
    az mellett h ttöbb tonna üzleti gépet szervizeltem már, nekem is az van, jelenlegi kb egy éve, mikor hozzám került volt 3-4 éves
    elmúlt 10 évben kisraklapnyi' sajátom volt, egyiket sem azért adtam el/váltam meg tőle, mert meghibásodott:)
    - emelett azok közt is van hitvány és kerülendő szériák, mint előbb is mondtam nem mindegy miről van szó, "használt üzleti" kategória kb annyi mint az "okostelefon"
    nekem 8570p-m van, 3. gen ivy, nem egy erőgép, de sok rammal és ssd-vel használható sok mindenre, kijelzője meg ips közeli, hiába tn, legtöbb mai ips-t veri minőségben....szóval nem mindegy mit vesz az ember

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák