Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Morden24 #1 üzenetére

    ez nekem már túl arcade :( a hawx is emiatt nem tetszett... valahogy ez az "indulj az égből, aztán a fedélzeten levő 200rakétát lődd rá az érkező többszáz ellenséges gépre meg csimbumm és atomvillanás" már kicsit sok...

    sokadjára írom, hogy igazából egy f22 lightning 4-et szeretnék normális(!) küldetésekkel/felszállással/leszállással... a régi részeket rengeteget nyomtam egy genius flight2000 joy-al, de sajnos gameportra lehet csak dugni (usb-s átalakítót nem akarok venni hozzá) és így pihen már évek óta... pedig azzal jókat lehetett mókázni... imádtam :K

    #3: az f22 lightning sorozat is arcade volt :K ...de nem ilyen szinten... ezek már kezdenek inkább hasonlítani az ilyen felülnézetes/lövöldözős shooterekre (pl tyrian), csak 3d-ben... gyorsan bele lehetett szokni az irányításba és szerintem izgalmas játék volt... pl volt olyan küldetés, amikor 1-2 rakéta volt csak a gépen meg egy thermonukleáris bomba, amit célba kellett dobni... szerintem nagyon jók voltak a régi novalogic játékok... (volt f16multirole fighter is, amit még p1-eseken nyomtunk lan-on... mindenki beletanult pillanatok alatt)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák