Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    "Az időmmel fizetek" :Y Bakker ilyen száni magyarázkodást régen hallottam a lopásra :D

    Szívemre teszem a kezem és elmondom hogy khmm, én is láttam olyat aki régebben szinte mindent warezolt ;] Na de akkor ne is szépítsük már a dolgot, hogy igazából az az áldozat, aki csak annyit akar, hogy ingyen legyen mindent IS, nyilván az ő számára teljesen kompromisszummentesen.

    Ha nem tetszik hogy egy szolgáltatás fizetős, hogy sok a reklám stb., nem az a megoldás hogy lopod**, hanem az hogy nem használod.

    **(vagy ha igen akkor ne magyarázkodjunk/forradalmárkodjunk már hogy igazából mi vagyunk a jófiúk, mert sz*r tartalmakat forgalmazó, rosszul megcsinált, hiányos, reklámokkal telerakott szolgáltatást sem lenne jogos lopni/megkerülni),

    #32opr youtube kids + premium a megoldás, nincs hirdetés, nincs egy mellékattintás miatt három videó után már rég nem gyerekeknek való tartalom, szabályozható, felügyelhetó stb.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    Meg vagyok győzve (hogy szépen írjam le), ne legyen lopás, hívjuk nem rendeltetésszerű használatból eredő, bevételtől való megfosztásnak :D

    Csűrhetjük, csavarhatjuk, egyrészt nem mondtam hogy baj ha valaki ezt csinálja, csak ne ezt állitsuk már be jó / követendő / alap / jogos viselkedésnek.

    Másik oldalról, ha már azt kérdezzük hol vannak a határok és turkálunk mások zsebében (igen, az adóelkerülés is ronda dolog, az sem szimpatikus nekem), nem is a milliárd dolláros USA cégeket akarom védeni, de akkor kezdjünk már el azon is gondolkozni, hogy ha mondjuk én szolgáltató lennék, lenne egy szolgáltatásom, és abból valamennyi bevételem.

    Van összegszerű határ, vagy valami hasonló, amikortól kezdve már "szabad" jogosulatlanul használni az én szolgáltatásomat? Ha havi egymilliót keresek vele? Ha havi egymilliárdot, akkor? Ha én vagyok a google, akkor már jogos? (mert az itteni levezetések szerint már igen...)

    Mindegy, én se vagyok szentfazék, csak vicces hogy milyen hőbörgés van :D Amikor kb. csendben örülni kéne hogy megtűri a google ezeket a "szolgáltatásokat" amikor valszeg úgy kivághatná őket akár az egész internetről mint macskát.... és még csak meg se látszana a forgalmán/bevételén.

    Én is sokat panaszkodtam hogy a tv-ben sok a reklám, már a doku csatornák is reality csatornák lettek stb. És az lett a megoldás hogy nem nézek azóta tv-t.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák