Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Bog #2 üzenetére

    Ahogy a TV-re kilököm a Miracast jóvoltából a telefont egy az egyben, ugyanúgy löknék egy gps-t is az autóra.
    Mert ahogy az autónál a telefont gyakrabban cserélgetem, úgy a térképszoftvert is gyakrabban szeretném frissíteni. Egy autót sokan 10-20 évre vesznek, akár több tulajdonoson keresztül. Egyszerűen pont a kényelmi/okos szolgáltatások támogatottsága miatt lesz értéktelen a sok extra, mint ahogy az okos TV-k esetében is.

    Nézegettem autót, az új Mazda6-ba 200k a navi felára, külön SD-kártya a térképeknek, de hogy milyen támogatottság van akár a térkép-adatbázisokhoz, akár a navi szoftverhez, arra nem tudtak választ adni 30 nap alatt sem. Ezzel szemben vettem egy Xiaomi-t 50 k-ért, temérdek jó minőségű, ingyenes térképszoftver akár offline térképekkel és navigációval.

    Elfogadom, hogy egy 3rd party eszköz veszélyforrás még akár úgy, ha a telefonom netjét osztom meg a kocsival, de akkor legyen az "átrozsdásodás elleni garancia" ideje alatt teljes support hozzá.

    Valahogy azt érzem, hogy ezek a dolgok csak még több pénzt akarnak kihúzni a zsebemből és az autó fenntartási költségét aránytalanul megemelik.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák