Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    Hát rég nevettem ennyit :)

    SW 95%? Castle jobb mint a GoW3 és 100%?

    Manhunt2
    "Valószínűleg azért nem nyerte el a tesztelők tetszését a Rockstar Games horrorja, mert sikerült a létező legbetegebb, legszadistább játékot összerakni, amire még annak idején nem voltak felkészülve."

    Hááát az tuti...a világ legjobb játéka volt csak az emberek szart vártak és nem bírták feldogozni hogy ez konkrétan mekkora jóóó :DDD

    Prototype
    "A legjobb 3 kaszabolós játék közé tartozik (Castlevania: LOS, Darksiders, Prototype)"

    Ezt gondold át szerintem :)

    ME
    "Amikor megjelent új kategóriát teremtett, az FPS-platformét"

    Hja...az ötlet valóban nem volt rossz csak a kegyetlen unalmas megvalósítással volt gond...100/100at meg szerintem akkor sem kaphatna ha az egyetlen FPS lenne a világon :)

    SH
    "Én az összes megjelent SH-val játszottam, és a Homecoming az egyik legjobb közülük, "

    Ha valóban játszottál mindel akkor kizárt hogy a Homecomingot tartod az egyik legjobbnak...és a tudatlan teszterek mondanak valamit..az 1-2-3 nyomába sem ér a Home..sem hangulatban se, játékélményben meg sem közelíti az elődöket..

    Alone in The dark
    "mikor megjelent, egyenesen mérföldkőnek számított."

    Mesélj erről kérlek mert vagy más játékról beszélük vagy tényleg semmi újat nem mutatott semmihez képest az a játék..mérföldkő? Nemhinném :)

    Az ötleted egyébként marha jó volt de annnyira a saját véleményedet írtad (és nem a valóságot) hogy sajnos komolytalan lett az egész...

    Ez az én véleményem :R

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Mr.Herold #39 üzenetére

    Nálam a 100%os játék kb azt jelenti hogy akár 10 vagy 20alkalommal is végig tolom úgy hogy nem unom, és folyamatosan leköt.
    Plussz ha 10. alkalommal is képest ugyanazt az élményt nyújtani, az kiérdemli tőlem a 100%ot.

    Persze ami nekem 100 az neked lehet 30sincs de ez már más téma..

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Kvelstadt #52 üzenetére

    Te mi a büdös picsát csináltál hajnal 2kor tááááá?:D

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák