Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    Nem sok értelme volt ennek a listának szerintem sem. Ebből kb 8 játékot nem próbáltam, ráadásul 5ről sose hallottam. :) A Doom nem tudom miért lett csalódás. Számomra az egyik legjobb játék, már nem egyszer kitoltam. Persze a fegyverekre lámpát mod-ot azért feltettem, mert az tényleg zavaró, de ettől még nem csalódás. Mivel a nagy elődje is beszéd nélküli, agyatlan hent, így teljesen méltó folytatás volt szerintem.

    Amiben én csalódtam:
    AvP 2009: Igazából nekem a játék hossza, pár hiányosság és néhány értelmetlen megoldás miatt nem tetszik, amúgy jó lenne.
    SW-Force Unleashed: Ez sem rosz játék, de pár dolog nem olyan lett mint nagypofával beígérték, és a portolás is rontott az összképen.
    Bioshock2: Lényegében ugyan azt a játékot kaptuk mint az egy, csak átvariálták benne a dolgokat.
    Borderlands: Nagy lehetőségek voltak a játékban, de szegény nagyon unalmas és hirtelen és hülye vége lett.
    Mass Effect1: A fő történetszál nagyon tetszik,a grafika is hibátlan, de a mellékküldetések rettenetesen unalmasak.
    NFS Carbon, ProStreet(főleg ez), Undercover, Shift: No komment! Annyit azért elmondok, hogy a Shiftnek szerintem egyáltalán nincs reális fizikája. Külsőnézetből tolva egyből szembetűnik, hogy egyedül a mi autónk csúszkál.
    C&C név Generals ZH utáni teremtményei: Valahogy mintha nem is kapcsolódnának a régi részekhez, főleg a RedAlert3. Na az valami rettenetes!
    más nagyon nem jut eszembe...

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák