Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stratova

    veterán

    Szvsz szomorú, hogy ma 10-ből 9 új játék kb. öldöklésről szól, kicsit az is hogy itt 10/10. Vannak tényleg jó trailerek, jómagam a Halo PC-re kijutott verzióját kipróbáltam jónak is tarom. Vélhetően egy FPS-ben a koop.mód kifejezetten élvezetes. Akad pár egész jó trailer itt, de a Killzone2 ebben a formájában számomra az érthetetlen mészárlással egyenértékű, hozzátéve, hogy nem ismerem. Értem én, hogy feszültséglevezetés és olyan lehetőségek tárháza a számítástechnika, amit a való életben lehet megtenni és érdekes, de szerintem ez a tendencia nem normális. Ilyenkor örül az ember, hogy azért létezik még Little Big Planet, World of Goo, Trine, Ballance, FF sorozat és még pár kevéssé véres rpg, amiket esetleg nem ismerek, kihalófélben lévő kalandjátékok, tyconok, szimulátor, arcade és platformjátékok stb, de arányaiban egyre kevesebb. Ilyen felhozatal mellett nem csodálom, hogy egy Simset visznek mint a cukrot, akkor is ha egy kieg. ára a pofátlanul magas. Ez most nem az ízlésed kritikája, hanem egy folyamaté.

Új hozzászólás Aktív témák