Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Diopapa #33 üzenetére

    oké, akkor legyen szubjektív, hogy kinek mi az igénye nyaraláskor: egy noti mondjuk elfér talán, de nekem speciel jól esik elszakadni majdnem minden technikai vívmánytól... ülök napi minimum 8 órát meló miatt így is gép előtt, nem hiányzik, hogy nyaralás alatt is ezzel foglalkozzak... ennyi erővel akkor maradhatnék is otthon és nem is kerülne annyiba

    engem nem zavar ez a napi 1 bejelentkezés, ha tényleg a warez visszaszorítása miatt lesz és emiatt minőségibb játékokat kapunk... :K az viszont dühítene, ha a használtjátékpiacot kivégeznék... az már egy nagyon undorító húzás lenne és el is döntené, hogy 3-4évig még nem veszek újgenerációs konzolt (amíg az ára nem mérséklődik és nem lehet hozzá fillérekért több éves címeket kapni, amik garantáltan jól sikerültek) ...addig pedig jó az x360: fillérekért szerzek hozzá játékokat, amiket vagy megtartok, vagy kb árban továbbadok (nem zavar, ha grafikailag nem crysis-t kapok: én is még anno c64-gyel kezdtem játékfüggővé válni és többre tartom a játékélményt/hangulatot, mint a látványt)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • negyven2

    veterán

    válasz Diopapa #37 üzenetére

    Igen az vagyok, ráadásul az MS rengeteg pénzt fizet azért, hogy hirdessem az Ö felsőbbrendűségét. :DDD

    Vagy lehet, hogy (ahogy egyszer már leírtam) nem zavar ez a 24 órás dolog és a használt piac korlátozása, függetlenül attól, hogy azért én se értek ezzel 100%-an egyet ezekkel. De mint írtam, nekem mások az igényeim ilyen téren, tehát nem leszek depressziós, hogy ha nem tudok akkor játszani amikor szeretnék.

    Persze értem, hogy másnak meg más az igénye, de nem hinném, hogy azzal mert nekem különböző ezzel kárt, hátrányt okoznék nekik. Van választási lehetőségük? Van! Innentől kezdve, hogy telesírjuk a netet mint valami 6 éves aki nem kapta meg a játékboltban az új hiperszupervilágitósbizbasztát, teljesen felesleges.

    Komolyan lehet, hogy velem van a baj (sőt biztos), de én egyre inkább úgy látom hogy a jelen játékos generáció (és néha még az öregebbek is) rászoktak arra, hogy ha már valami nem úgy van ahogyan ők elképzelik, akkor csapkodjuk az asztalt és teleordibáljuk, sírjuk az egész internetet, hogy "mennyire szemét ez meg és így meg úgy dögöljön meg mert az Én személyes igényeimet nem teljesíti és nem úgy van ahogyan Én akarom" típusú hozzászólásokkal. Amíg lesznek profitorientált cégek, addig az fog menni amit ők akarnak és ahogyan ők akarják. Persze vannak ebben olyanok is akik ügyes kis marketing dumákat elhintve azt mondogatják, hogy őket csak az emberek igényei érdeklik és semmi más (vagyis még a profit se, hiszen "jótékonysági cégek").

    A 444-en fogalmazták meg, hogy részben miért van ez a nagy Xbox ellenesség "Kellett hozzá egy beszólogatós kreatív igazgató, egy feldühített tömeg és egy zseniális húzás a Sonytól."

    A lényeg, hogy a marketinghadjáratban a Sony nyert, de részben azért mert rájátszott a tömeghisztériára és a dolgait csak körvonalazva mondta el (még most se tudunk mindent), teljes konkrétumok nélkül. A Microsoftnál meg adva volt, hogy hatalmas hátrány amit könnyen kijátszható bármikor, mégpedig az, hogy: Microsoft! Pontosabban a közkedvelt utáljunk mindent ami MS!

    Az meg, hogy ilyen Angy Joe videókat linkelgetnek az nem jelenti az, hogy igaza van (azt se, hogy nem). Ő ebből él, hogy Angry Joe legyen. Bárki lehet Angy Joe hiszen csak egy kamera kell és egy megmondó ember akinek mindig mindenben igaza van (valójában csak véleménye), és aki másképp gondolkodna az egy lefizettet sötét együgyű egyén akivel nem is érdemes szoba állni. Csak tudod amit ő és a többi hozzá hasonló egyén csinál nem több mint marketing. Kb. amúgy a politika, és a cégek marketingmaszlagjai is ugyan ezen a szinten vannak.

    Na de megint sikerült egy jó hosszú és értelmetlen hozzászólássál bizonyítanom, hogy mekkora MS bérenc k*cs*g is vagyok, azért leírom még egyszer, hogy számomra! teljesen mindegy, hogy melyik konzol lesz a jobb, melyik lesz a sikeresebb, elterjedtebb, népszerűbb, úgy is azt fogok venni (ha veszek egyáltalán) amelyiket szeretném. Valamint azt is hozzáteszek, hogy teljesen hidegen hagy hogy milyen korlátozásokkal lesznek felvértezve. És még megint még egyszer, hogy engem személy szerint nem zavar a Xbox ONE jelenlegi "korlátozásai".És szerintem másnak nincs joga, hogy bárkinek a döntését megkérdőjelezze akár egy ilyen ügyben is!

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz Diopapa #44 üzenetére

    "s csak a profitmaximalizálást szem előtt tartó, a consumereket leszaró korlátozás ne zavarjon valakit"

    Ööö... minden más cég is ezt csinálja, maximum jobb a marketingjük és jobban el tudja hitetni az emberekkel, hogy ez nem számít csakis TE!

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz Diopapa #46 üzenetére

    Igazad van ezekre nem kellet semmi ilyen de nem azért mert a fejlesztők, kiadók olyan jószívűek lettek volna. Egész egyszerűen akkor nem volt meg rá a megfelelő lehetőség (és így nem is gondolkoztak ilyenben). De még mindig nem érted, mi a problémád azzal, hogy engem hidegen hagy ez az egész és nem zavar? Bár, ezt már a ME3 "hiszijénél" is megkaptam, hogy az olyanok mint én akik ezt nem ellenzik, hogy "xar" lett a játék vége, az ilyenek miatt nem fognak majd változtatni rajta. Gondolom itt is ez a probléma fő forrása? De elmondom (leírom) megint, hogy nem támogatom csak nem érdekel, nem zavar.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz Diopapa #48 üzenetére

    Értem. Ha te ezt csak egy cégnél (jelen esetben a MS-nél?) látod, érzed ezt, akkor inkább hagylak téged (nem mintha meggyőzni akartalak volna bármiben is, hiszen csak a véleményemet írtam le, ahogyan te is).
    Lehet így is látni a világot viszont ha csak egy oldalnál tapasztalod ezt akkor elképzelhető hogy nem érted, mennek ha nem te mész másokhoz.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Új hozzászólás Aktív témák