Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz Interceptor #26 üzenetére

    Tudod röhejes vagy..
    Én kérdéseket? Hiszen végig azt jelentettem ki, hogy márpedig sokan nem vesznek 40"-t , mert minek.

    Te értetlenkedsz azon, hogy miért ne venne mindenki 40"-t hisz alig drágább a 32"-nál.
    Idézlek.:
    "Nemigazán értem kinek éri ez meg, esetleg ha elutazik autóval nyaralni stb és magával akarja vinni a könnyebb szállítást tudom felhozni előnynek, de mennyire gyakori ez?"
    "Mivel elfér egy ilyen kis lyukban is(ezzel kezdtem az érvelést legelső hozzászólásomban) és egy 40-46 colos azért jobb élményt nyújt, közelebb kerülsz a mozihatáshoz ennyire egyszerű."
    "Szobába teljesen felesleges a 32 jobb a nagyobb, de konyhába igazad van lehet létjogosultsága a konyhabútorok miatt mivel esélyes, hogy ott nincs helye egy 40 colosnak, de oda inkább a 27-es való akkor már vagy még kisebb ami még elférhet."
    Tehát.. Min is rugózol?
    Azon, hogy miért NEM? Hogy miért nem? Azokért az okokért amiket leírtam és még sok másik ok miatt.
    És még mindig bele tudsz kötni csak azért, hogy az igazad bebizonyítsd, miszerint hülyeség a 32" csak a 40 és felette a jó..

    Részemről befejeztem.. Tök felesleges veled vitázni.. Nem érted meg amit írok..
    Üdv. :R

    Szerk.: A vérpisti jelző rohadtul félrement ugye érzed.. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák