Keresés

Aktív témák

  • Kalandor

    HÁZIGAZDA

    válasz deja vu #94 üzenetére

    Ilyen fajsúlyos kérdésben, hogy valaki bűncselekményt követ el vagy sem, nem hiszek egy névtelen fórumozónak, és nem fogok ilyen bejelentés alapján az adóhatósághoz fordulni. Te fűznéd be az ánégyest először azt kikérve, hogy bárki névtelenül téged rágalmaz, ami alapján hatósági eljárás indul ellened...

    Ki tudja milyen haragban vagy vele és engem akarsz csak felhasználni, hogy a másiknak tegyél keresztbe (történt már ilyesmivel próbálkozás).

    Addig hiszek bárkinek is itt, amíg azzal nagy és főleg visszafordíthatatlan gondokat nem okozok annak, akire panaszt tesz. Az, hogy törlök egy hirdetést vagy felfüggesztem a hirdetési jogát de még az is, ha kitiltom, apró kellemetlenségek, és mind visszaállíthatóak. Egy hatósági eljárás más, ahhoz sorry de kevés egy villogó kurzor, aki mögött azt sem tudom, hogy hány éves ember ül.

    Persze mondhatod, hogy de a hatóságok is indítanak eljárásokat egy email alapján, erre meg azt mondom, hogy más a jogszabályi felhatalmazásuk és védettségük is atekintetben, hogy mi van, ha hazudsz nekem vagy nekik. Ha őket használod ki, megszívod, ha engem, röhöghetsz a markodba.

    Könyvet lehetne írni a durvábbnál durvább sztorikról, amikbe te elnézve a jószándékkal fűtött naivitásodat nap mint nap belefutnál itt :(

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák