Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz WayneGace #45 üzenetére

    Te is kiragadsz 1 szót a hsz-emből, és arra építesz fel egy egész ideológiát. Hol írtam, hogy a STEAM vagy bármi más nem ráerőltetett? Sehol. Hol írtam olyat, hogy a STEAM valamivel is különb lenne a többi cégtől (holott ugye nem is cég...de mind1)? Sehol. Amíg a kliensnek vannak hasznos szolgáltatásai, addig nem zavar ha fut...ezt írtam röviden, vagyis azt, hogy amíg csak sz@r jön belőle, addig legalább ne erőltessék rám. Az EA kliensének semmi előnye nincsen, de legalább nem jó...

    Az utolsó felvetésedhez: ez a topic erre rendeltetett ezzel a mondattal a hírben:

    Egyébként ti melyik rendszeren fogjátok megvenni a játékot, amennyiben digitálisan szeretnétek beszerezni?

    Meg egyébként bocs, ha tele lett spamelve, kíváncsi lennék, hogy egyébként miről szólna az értekezés....

    Pl.: itt van a Bulletstorm...új EA játék. A dobozosat be lehet regelni Origin-re, az amazonosat nem. Érdekes stratégia...erről beszéltem. Még a saját játékaikat sem tudják rendesen kezelni, akkor miért akarják mindenképpen más kiadók renoméját is elb@szni?

    [ Szerkesztve ]

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák