Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Metilalkohol

    csendes újonc

    válasz Tocso1706 #34 üzenetére

    Én már azon is kiakadtam, hogy a samu nem ad akkora teljesítményű töltőt a telefonjaihoz amivel tölteni lehetett volna. Kedvelem a samut, bevállt, de nem tetszett, nagyon. Viszont amit adtak hozzá, azzal lehetett tölteni, viszonylag gyorsan. Míg most, hogy elgondolkodtam, hogy talán beszerzem életem első almás telefonját nekem ez szívás. Lightning kábelt még a lakás nem látott életében hírből se. Hasonlóan type c kimenet is csak a samukon van, se gépen se tvn se semmi. Ellenben, ha veszek egy iphonet azt a dobozból kivéve nem fogom tudni használni miután lemerül. Értem én, hogy átalakító, meg csak 8k forint ami egy 200k+os telefonnál nem tétel, de számomra így elveszíti a kényelmet és a prémium érzést, még akkor is ha a weboldalon megrendelve 3 kattintás. Apró figyelmesség lenne ugye.

    Fordítva viszont samunál annyira nem zavarna mert samu töltő van itthon 3 is (2 bontatlan füles kíséretében), de az apple így nálam elbukta, viszem máshova a lét.

    (Mondjuk ha apples lennék se zavarna már mert valószínűleg vettem volna gyorstöltőt az 5wos fos helyett, vagy az előző generációhoz adták volna.)

    Siemens c35i =》Siemens c75=》Nokia E51 =》 Nokia 5230 =》Sony Eric. Neo V =》LG G2 =》Huawei P8 =》Galaxy S8=》Galaxy S10=》Galaxy S20 FE

  • Metilalkohol

    csendes újonc

    válasz Giovan! #323 üzenetére

    Androidos vonalon nem divat a type c-s csatlakozású töltőfej, mondjuk ez alma szempontból tök lényegtelen.

    Siemens c35i =》Siemens c75=》Nokia E51 =》 Nokia 5230 =》Sony Eric. Neo V =》LG G2 =》Huawei P8 =》Galaxy S8=》Galaxy S10=》Galaxy S20 FE

Új hozzászólás Aktív témák