Új hozzászólás Aktív témák

  • Smithy87

    senior tag

    válasz MasterDeeJay #697 üzenetére

    Nem tudom ennyire nem vagyok otthon a témában, csak szeretném egy kicsit finomítani az itt is általánosan uralkodó "mi a fenének gyártottek ilyen E-hulladékot és ez csak papírnehezéknek jó" hangulatot és vagy álláspontot. Mert mindenki tud hozni egy kiragoadott teszt eredményt ami szerint szar. PL az én notim 3050ti-je általánosan elterjedt nézőpont a neten a tesztek alapján hogy AC Valhallával képregénymódban lehet játszani 10-15 FPSsel és vagy le sem fut a benchmark a 4GB ram miatt.
    Köszöni szépan az AC Valhalla highon remekül érzi magát 55 fps környékén. meden ami még be is fér meg 60+

    Lehet, hogy valami pont nekem nem lesz jó de másnak meg megfelel attől az a terméknem lesz szar vagy szuper. Ez az rx 6500 XT ilyen mert mint kiderült eleve notiba szánták ahol van pcie 4 és ott az x4 sem gond. AMD oldalon az asztali cpu-k 3xxx től gen 4 esek. intelnél azt hiszem 11.-12. gen től. Tehát megoldható. hogy gen 4 legyen alatta. Csak itt is bekéne látni hogy a 100K-s lap és 200K-s proci alatt is lehet létezni. aki 3-400K-t költ ere a kettőre na az szerintem azt sem tudja, hgoy kiadta az AMD az RX 6500-at... De aki szeretne egy gépet emin lehet játszogatni 12.-gen i3 35 egy deszka alá 40 + ram +egyéb +kártya megáll 300 alatt. Persze ha beáll az ára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák