Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domi007

    őstag

    válasz Tomics #29 üzenetére

    Abszolút igazad van! Én is ezt tapasztaltam.
    Hihetetlen volt, ahogy elindítom a friss fifa 08-at, és nézem a legelső választási lehetőségnél a designt (amikor entert kell nyomni arra, hogy "Magyar"), és gondolkodok: ez ismerős. Majd meghallom azt a borzalmas hangot, melyet az enter lenyomása okoz, és lassan egy szó tolul ajkamra: ez jobb volt a 07-ben. Majd bejön a főmenü, és benyomom a menedzser módot. 100%ig uolyan menedzser kinézetek, minden uolyan. Ekkor már erősen idegeskedem. Elindítom első meccsemet. Támad az ellenfél. Játékost váltanék, de a megszokott "s" semmit sem csinál. Elveszítem a meccset. Ekkor szépen megnézem, h átették a "q"-ra a játékosváltást.
    Ezekután szép csöndben kinyomom a gépet, és magam elé meredve csak ennyit mondok: Fuck EA! Majd arra gondolok: talán a pro street jó lesz....talán.....
    Bocsi a hosszú offért, meg tudom, hogy ezt mások is leírták, de nem bírtam szó nélkül, hogy ekkora aljasság megtörténhetik...

    DOMy

    "̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

Új hozzászólás Aktív témák