Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz Xewwwman #21 üzenetére

    Az EA összességében nem csinál játékot, csak kiad. A játékokat többnyire nem (annyira) ismert nevű csapatok csinálják. Pár EA kicsiség a közelmúltból:

    MoH széria, Skate, Simsek, Sim Cityk, C&C széria, Battlefieldek, The Godfather, HL széria, Balck and White

    és ami jön: Hellgate: London, Crysis

    Persze, ettől függetlenül a FIFA és NHL egyre rosszabb.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • Allien

    veterán

    válasz Xewwwman #21 üzenetére

    Igen? Attól még kapja be az EA. :DDD De inkább forduljanak fel. Régóta nyomom, az összes battlefield-l játszottam (egyedül a Vietnam multi maradt ki, azis, mert már valaki ellopta az eredeti cd kulcsomat). Kihozták a BF2-t, és azóta megszámlálhatattlan, de annál gagyibb pecst nyomtak hozzá. Majd kihozták a BF2142-t, és egy héten belül jött az első peccs, ami magassan LOL. Nem is beszélve, hogy azóta is peccselgetik, de az utolsó peccs pl béta volt, és már több hónapja, hogy ki kellett volna hozniuk, de még ülnek rajta, hogy el tudják dönteni, mit szúrjanak el jobban rajta. :W
    Ami Fifa, NHL, stb... illeti. Ez kb úgy működik, hogy kihozták (gondolom, az elöttem hozzászólók írásábol ezt szűrtem le) a 2002-st, talán az lehetett még aránylag normálisabb, változatosabb az előzőhöz képest, majd egy szűk magot hagytak a fejlesztőkből, akiknek igaziból csak annyi a dolguk, hogy állomány frissitsenek, és egy peccs félét írjanak, majd kiadják, csak az utcsó számhoz egyel többet írnak. :DDD Magyarul, eladják az előző éves gammát, felpeccselve, de teljes áron. ;]
    A köv. rész, az a Mohaa sorozat. Eddig azt is végig megvettem (igaz, természetessen, az olcsó sorozatot már), de, az utolsó Medal, az már kilóg. Ugyanis össze játszanak a hardver gyártókkal, és bizonyos vga kártyákon már nem hajlandó elindulni. Pedig, ami jelenleg van BŐVEN elég lenne neki! X800 GTO-m van, és ha mondjuk vennék egy tök béna, de négy számjegyes kártyát, ami egyettlen dologban több, minden másban roszabb, azon mégis elindulna. Tiszta LOL ez az EA games. Pedig, AZONNAL megvettem volna az EREDETIT, de szerencsére éppen nem volt pénzem rá, és leszedtem a demót. Na, feltelepül (THX), de amikor indítom, kiböki, hogy nem támogatja a vga-mat. Viszont leszedni már nem lehetett normálissan. Ennyit a demókról, akkor inkább a "teljes", még ha warez téma is, de akkor legalább nem bukok rajta 10E feletti pénzt, mert ganaj banda, és kész. :(((

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák