Új hozzászólás Aktív témák

  • misx

    senior tag

    Én letöltöttem a gamet, de csak azért mert eddig nem volt egyetlenegy teljes verziójú NHL-em sem, a 05 demóval játszottam legutóbb (illetve azelőtt a 2001-gyel). Így számomra korrekt a cucc, mivel nem láttam a 07-et, 06-ot. Egyébként a cikk íróját megértem a grafikával kapcsolatban, viszton próbáljon mindent levenni minimumra (kipróbáltam!). Eltűnik a közönség és pl. a karcok a jégen, sőt a tükrőződés is, ami már az ezredfordulós NHL-ben is benne volt. Ez kéne elvileg a minimum gépigényhez?

    A FIFA nextgenhez: meg lehetett volna csinálni. A PES2008 pl. jön PS2-re is. Ez azt jelenti, hogy készül belőle DX8-as verzió is. PC-n nextgen lesz ugyan, de fogadok támogatja majd a régebbi shadereket is, ami azt jelenti hogy kb. a FIFA08 min. gépigényén is elmegy. Csak az EA hülye, ennyi. Vagy csak a PC-sekkel baszakszik, nemtom. Másrészről megértem, hogy kell az oldszkúl graf, mert sok pc játékos sajnál gépre pénzt költeni (miért?), és megelégszik azzal, hogy vesz 100 rugóért gépet, aztán fél év múlva nem megy rajta semmi, oszt neki áll feljebb. Így megkapjuk a régi grafot, ami már 2 éve is csak közepes volt. Ebből a szempontból megértem, hogy az EA nem akar játékosokat elveszteni, de azt már nem, hogy miért nem lehetne SM3 is benne, mert akkor még nyerne is plusz embereket (az ilyen high-end géptulajokra gondolok). De ez az én véleményem.

Új hozzászólás Aktív témák