Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LazaCCC

    tag

    válasz Freddy TNT #5 üzenetére

    Hjaj, mitől mehetne a süllyesztőbe? Nem a játékosok tartják életben a Wint, hanem a vállalati szféra. Sokszorosát adják el oda ... és eladják, mert ugye a játékosok sokasága meg sem veszi ... és még a játékokat sem.

    Egyáltalán nem vagyok Linux párti, egyszerűen a felhasználói élmény nálam nem üti meg a küszöböt, na meg persze játékos is vagyok, így meg főleg ... de ez nem változna akkor sem, ha holnaptól minden játék megjelenik Linux alá is.
    Elég nekik PC szinten egy platformra fejleszteni, sokára lesz az még, hogy itt is több platformra fejlesszen mindenki, mint a konzolok esetében .... hiszen ott a sokszorosát adják el 1-1 platformon, mint PC-n össz ... pedig Ők vannak kevesebben, még ha csak X360+PS3 felhasználóból van is kb 160 milla.

    A mai legkelendőbb FPS-eket is több vásárló nyomja kontrollerrel, mint egér+bill-el ... és ez azért vicces :)

    A SteamBox egyelőre egy vicc ... elbaszott erőművek kiba drágán egy Linux disztribúció futtatására, amin jó ha a játékok 90%-át csak streamelni tudod egy Win-es PC-ről ... persze komplett PC lesz az is, mehet rá Win, csak akkor meg minek a SteamOS ... hiszen végülis Win alatt minden van, ami ott is ............

  • LazaCCC

    tag

    válasz FeketePok #16 üzenetére

    "hihi meg szerencse,hogy az a gusztustalan tapikeernyore kihegyezett csempes kezelofelulet amit a win 8 nyújt meguti a mercet nalad ,csak gratulalni tudok"

    Hol olvastál Tőlem ilyet? Jah, hogy sehol ... azzal nem tudok mit kezdeni, hogy pl a Win8-at csak erről az 'oldaláról' ismered. Btw, Én nem használok Win8-at.

Új hozzászólás Aktív témák