Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vamoska

    újonc

    Sziasztok!

    Végre megjött nagyjából egy hete a roller. Sokat kellett várni rá ahhoz képest, hogy Eu raktárról rendeltem, majdnem 20 napot. Összehasonlítás képpen, gearbestről rendeltem légtisztítót ugyan így EU raktárról, 3 nap alatt megérkezett... mindegy nem is erről akartam írni.

    A roller nagyon megy, nagyon király! Első hosszabb távot a munkahelyemről haza felé tettem meg.

    12. kerület Apor Vilmos térről ---> Pestszentlőrinc Szarvas csárda tér a kövi útvonalon:

    Apor Vilmos tér ---> BAH csomópont ---> Gellérthegy Hegyalja út ---> Erzsébet híd ---> Astoria ---> Múzeum krt. ---> és végig az Üllőin.

    Főként Eco módba mentem vele, ami tapasztalatom szerint elég is, sebességre, mivel a sok embert amúgy is kerülgetni kell. Sajnos sok az út hiba és az út patka, le fel kell menni, így nehéz a haladás.

    Nincs még a kormányon mobiltartó ezért a telefont miután összekapcsolam a hivatalos mi appal elteszem a zsebembe, lezárt képernyővel. MInden esetben szétkapcsol a bluetooth, így sajnos nem sok adatot tudtam kivenni a megtett utakból... ezt tudja valaki miért van?

    Simán viszi ezt a távot, 90 kilóval.

    Ami viszont nem tetszik, az a fék... Nem bírtam beállítani rendesen a féket, alig fog valamit, szerelő állította be, de elállítódott két nap alatt.
    Valaki tudja esetleg, hogy ekkora méretű 50 mm tárcsaféket hol lehet kapni? Ha ezen múlik kicserélem, veszek rá újat.

    Be tudná valaki linkelni ezt a dyoc - alkalmazást, honnan lehet letölteni? Kipróbálnék más appokat is, ninebot nálam nem működik...

    [ Szerkesztve ]

  • Vamoska

    újonc

    Sziasztok!

    Általában bluetooth nélkül használom, mert nincs még mobiltelefon tartó a kormányon. Ha összekapcsolom és elteszem zsebre a telefont, utána megszakad a kapcsolat.... ezért nem szoktam összekapcsolni.

    Az a probléma támadt, hogy most megpróbáltam összekötni bt-n de ez a kép kép fogad:

    frissítettem 1.4.0-ra, és ment is, de azóta nem használtam vagy másfél hete. :(

    Valakinek valami ötlete, hogy mi lehet?

Új hozzászólás Aktív témák