Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ch0b

    tag

    A régi szép idők, csak kár, hogy a 2007-es magyar CnC WCG kiégettet elég keményen. Emlékszem nagyon sokat játszottam CnC TW-vel, szerintem egy nagyon jó játék volt, bár a Starcraft volt amivel kezdtem, és tanultam meg játszani stratégia játékkal. Egészen jól is ment, sőt már talán annál jobban is, csak valahogy elkezdtem WC3-al játszani, és beszippantott. De a Starcraft nekem az örök kedvenc, a legnagyobb szerelem talán amióta játékokkal játszok. Viszont visszatérve a CnC-re. Szóval 2007-ben volt a magyar WCG és úgy indultam rajta, hogy simán bejuthatok a legjobb 3-ba, sőt ha eljutok a döntőig, akkor addig jobb is lehetek mint voltam. Akkor már egy elég jó nemzetközi csapatban voltam, játszottam is pár jó játékossal, szóval elég határozott voltam. Haladtam is szépen a selejtezőn probléma nélkül, de utána az egyik meccsen egy oylan bug történt amit még életemben nem láttam, és hiába mondtam az admin-nak/obszervernek, nem érdekelte őket és ki is kaptam. Valami nevetséges volt az egész. Starcraft2-ben is majdnem elkezdtem komolyabban játszani, de a 2007-es dolog megölt bennem valamit. Szerintem úgy éreztem, hogy minek szenvedjek, vagy megéri-e, ha ilyen amatőr munka áll egy magyar rendezvény mögött. Régen nagyon szerettem a versengést, magyarokkal nem nagyon szerettem játszani sem gyakorolni, inkább a külföldiekkel, bár volt néha 1-2 kivétel. Visszaemlékszem amikor néztem a Gorky vs Cameleon meccseket, így visszagondolva nem voltak olyan jók, de akkoriban más volt a helyzet, bár a meccsek minőségét nagyon befolyásolta 1-1 nagyon rosszul összerakott pálya.

Új hozzászólás Aktív témák