Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Jó cikk, és nagyon korrekt dolog volt a Logout-os írás megemlítése! :R

    Valóban igaz, hogy kikoptak a Logi egerek az E-sport-ból (Vagyis azokból amiket én követek). Emlékszem régebben azért sok top CS player használt Logitech egeret Mx300-at, 510-518-at (stb.). Kíváncsi leszek ezekkel az egerekkel ismét kegyükbe fogadják őket a játékosok.

    Én eléggé rosszul voltam ha ránéztem az utóbbi idők Logi egereire, elszálltak a dizájnal. Jobb szeretem a letisztult formákat. Most úgy látszik ők is rájöttek, hogy erre van igény.

    (#28) b.
    A G403-at volt alkalmam megfogdosni mivel munkatársam vett egyet. Nagyon megtetszett, szóval már utón van az enyém is, de külföldről hozza haver onnan olcsóbban tudtam beszerezni.

    (#42) svensson
    Pár hete használok egy EC1-A-t. Borzasztó jó cucc. Ha megjön a G403 kíváncsi leszek az összehasonlításra. Az EC1-A-ról nem tudok semmi rosszat mondani, remélem a 403 képes majd felnőni hozzá. A terv az, hogy csak egy maradhat, kíváncsi vagyok melyik mellett döntök. Szerintem csak a forma fog dönteni, a G403 már elsőre kerekdedebb, jobban beleült a tenyerembe. Majd kiderül egy hét múlva.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák