Új hozzászólás Aktív témák

  • MongolZ

    addikt

    válasz b. #13 üzenetére

    Engem meg az dühít qrvára, hogy tele lett a fórum rinyap*nával, akik folyamatosan azért hisztiznek, mert éppen nem azt látják, amit szeretnének. Totál korrekt ez a cikk is. A PhysX millió éve "nyílt" volt, csak most mát regisztrálni sem kell. Ja, hogy ezt az nV úgy adja elő, mint valami világmegváltó hír, te meg bekajálod? Hát, így jártál.

    Direkt olyan szemmel nézem az oldalt, hogy na, mikor van negatív hangvétele NEM AMD szempontból, és EGYETLEN EGY ilyen cikket találtam, amire azt mondtam, hogy najó, itt most van bias. De sokkal többször mondhattam el ugyanezt más oldalakon, vagy ugyanitt intel / nV témával kapcsolatban.

    Rohadtul elegem van abból, hogy egyeseknek az lett itt a hobbija, hogy ócsárolnak, soha semmi nem jó, nem azt látják, amit szeretnének, és megy a hiszti. Komolyan mondom, inkább menjetek másik oldalra, ha ennyire nem tetszik, amit látsz, mindenki jobban jár vele. Te sem idegeskedsz, és nekünk sem kell olvasni a baromságaidat.

    Mondom ezt úgy, hogy egyébként szeretem olvasni a normális hozzászólásaidat. De ez így senkinek nem jó.

Új hozzászólás Aktív témák