Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz Zpepe #36 üzenetére

    Mondj már olyan multicímet ahol a boxnak szarabb a grafikája.

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

  • Peat;)

    veterán

    válasz Zpepe #36 üzenetére

    Én meg egy nagy natal/kinect és move ellenes fazon vagyok, ezért néztem be hogy mik a vélemények. Aztán furcsa volt számomra, illetve ahogy látom nem csak számomra, hogy miért került elő a mozgásérzékelős dolgok mellett már megint a szokásos ps3 vs x360. Move vs kinect sem igazán állja meg a helyét, mert más a két dolog, no de bőven belefér mert ugyanazt a hullámot akarják elcsípni amin a nintendo vígan nyaral. No de hogy a ps3 és x360 általánosan előjön és olyanokat írtál amiket...szerintem teljesen logikus azt mondani rád, hogy az anyagi és szellemi erőforrásaidat szereted számodra nem megfelelő dolgokra fordítani.

    A move egyébként nekem jobban tetszene a kettő közül, de ahogy kinéz már elvetettem hogy valaha is érdekeljen, mondjuk úgy hogy hetero vagyok. A kinectnél én hiányolom a fizikai érzékelést, rezgést amiért a kormányokban pl súlyos plusz ezreket kértek el még nem is olyan rég, a ps3-nál meg nagy lázadások voltak amikor nem rezgett a joy. Ugye. Szóval feleslegesnek tartom e totális mellőzését a fizikai irányítónak, persze nem is mi vagyunk a cél.

    A move meg nem mást jelentett volna nekem mint egy wii hd-t. Játék szempontból (volt wiim) a move nem hoz előrelépést, már az alap wii mote (mote-move már ez is szánalmas szerintem..) is kellően érzékeny és pontos volt a legtöbb játékhoz, de fejlesztették is. Fps is volt, meg ugra bugra is részemről.

    Az a nagy igazság hogy a move a pontossággal nagy pofájú ami totálisan felesleges a nem csak az átlag de még a hardcore közönségnek is (még nincsenek bennünk nanométeres pontosságot garantáló nanochipek). Csak jár a marketingpofa, ami nulla értéket képvisel majd a gyakorlatban.

    A kinect meg nagy pofa hogy így meg úgy kamera és nincs irányító. Ez szintén felesleges technikai vagy nem tudom milyen erőfitogtatás, sokaknak elvből nem jön be, a nem kockák meg már bizonyítottak a nintendo felé, hogy elbírnak egy/kettő kontrollert.

    Magyarul a lényeg: levesszük a marketingszöveget és előrevesszük a gyakorlatot, megkapjuk azt amit a nintendo már évek óta olcsóbban, gyorsabban valósított meg. A két nagynak évek munkája volt lemásolni az adott irányítási módot, játékos szempontból felesleges technikai csodavívmányok alkalmazásával. Avagy feltalálták az űrben is fogó golyóstollat, nintendo meg a ceruzát. Ceruzát kellett volna nekik is faragni és pl a grafikai különbséget felhasználni az előnyükre. (grafikai előny, mint a természet jobb megjelenítése és erre épülő már temérdek játék, a sporttól elkezdve, a magánnyomozós kalandjátékokig..JÁTÉK és nem céget dicsőítő eszköz kellett volna hogy a lényeg legyen)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák