Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Zpepe #32 üzenetére

    Akinek két konzolja van és mégis teli írja az x360 topikokat ahelyett, hogy játékkal töltené el ezt az időt pl, annak valószínű egyik konzol sem felel meg, az a nagy igazság.

    Azt meg pláne nem értem, hogy ha figyelembe vesszük a hozzászólásaidat akkor az x360 tulajdonban tartása rád nézve logikátlan, felesleges pénzkidobás. Esetleg ha eladnád és csak ps3-ad lenne akkor csak a ps3 híreknél tudnád kifejteni az akkor már csak pozitív véleményedet és még pár ps3 játékot is tudnál venni. Nem tudom ez az opció miért nem valósult meg, valami oka biztosan van.

    Azt sem értem, hogy más ps3/x360 egyszerre tulajoktól miért jönnek más infok. Valami nagyon nem oké veled, vagy csak szeretsz szado mazot játszani önmagad pénztárcájával, pihenésével és hogy olyan helyekre írsz, amik téged valójában egyáltalán nem érdekelnek, mivel azok olyan termékeket prezentálnak amelyek alkalmatlanságát próbálod bizonyítani.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz Zpepe #36 üzenetére

    Én meg egy nagy natal/kinect és move ellenes fazon vagyok, ezért néztem be hogy mik a vélemények. Aztán furcsa volt számomra, illetve ahogy látom nem csak számomra, hogy miért került elő a mozgásérzékelős dolgok mellett már megint a szokásos ps3 vs x360. Move vs kinect sem igazán állja meg a helyét, mert más a két dolog, no de bőven belefér mert ugyanazt a hullámot akarják elcsípni amin a nintendo vígan nyaral. No de hogy a ps3 és x360 általánosan előjön és olyanokat írtál amiket...szerintem teljesen logikus azt mondani rád, hogy az anyagi és szellemi erőforrásaidat szereted számodra nem megfelelő dolgokra fordítani.

    A move egyébként nekem jobban tetszene a kettő közül, de ahogy kinéz már elvetettem hogy valaha is érdekeljen, mondjuk úgy hogy hetero vagyok. A kinectnél én hiányolom a fizikai érzékelést, rezgést amiért a kormányokban pl súlyos plusz ezreket kértek el még nem is olyan rég, a ps3-nál meg nagy lázadások voltak amikor nem rezgett a joy. Ugye. Szóval feleslegesnek tartom e totális mellőzését a fizikai irányítónak, persze nem is mi vagyunk a cél.

    A move meg nem mást jelentett volna nekem mint egy wii hd-t. Játék szempontból (volt wiim) a move nem hoz előrelépést, már az alap wii mote (mote-move már ez is szánalmas szerintem..) is kellően érzékeny és pontos volt a legtöbb játékhoz, de fejlesztették is. Fps is volt, meg ugra bugra is részemről.

    Az a nagy igazság hogy a move a pontossággal nagy pofájú ami totálisan felesleges a nem csak az átlag de még a hardcore közönségnek is (még nincsenek bennünk nanométeres pontosságot garantáló nanochipek). Csak jár a marketingpofa, ami nulla értéket képvisel majd a gyakorlatban.

    A kinect meg nagy pofa hogy így meg úgy kamera és nincs irányító. Ez szintén felesleges technikai vagy nem tudom milyen erőfitogtatás, sokaknak elvből nem jön be, a nem kockák meg már bizonyítottak a nintendo felé, hogy elbírnak egy/kettő kontrollert.

    Magyarul a lényeg: levesszük a marketingszöveget és előrevesszük a gyakorlatot, megkapjuk azt amit a nintendo már évek óta olcsóbban, gyorsabban valósított meg. A két nagynak évek munkája volt lemásolni az adott irányítási módot, játékos szempontból felesleges technikai csodavívmányok alkalmazásával. Avagy feltalálták az űrben is fogó golyóstollat, nintendo meg a ceruzát. Ceruzát kellett volna nekik is faragni és pl a grafikai különbséget felhasználni az előnyükre. (grafikai előny, mint a természet jobb megjelenítése és erre épülő már temérdek játék, a sporttól elkezdve, a magánnyomozós kalandjátékokig..JÁTÉK és nem céget dicsőítő eszköz kellett volna hogy a lényeg legyen)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák