Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Chaser #575 üzenetére

    Nem tűntek el a kisebb 3xxx-ek, lehet őket kapni még mindig, ha nem is valami jó áron, meg nem is mindenhol.
    Azt én se értem, mi bajuk a HTPC-sekkel, de én nem is láttam semmiféle eladási adatokat a HTPC-s VGA-król soha. Lehet, hogy sokat vesznek, én nem tudom... a magam részéről soha életemben nem láttam HTPC-t amibe teljes magasságú, 2 slotos aktív hűtésű VGA-t tettek volna... általában ahova dVGA-t tesznek is, leginkább félmagas passzív hűtésű darabokat szokás. De lehet, hogy arrafelé más a szokás...
    Azért az szvsz ciki, hogy nem az zavar, hogy sz@rt adnak ki sz@r áron, hanem az, hogy sz@r indokkal... hát nem rohadt mindegy, mit dumálnak?
    Az NV kiadta az LHR kártyákat, annak is milyen sok hasznát vették a gamerek, mi? Vagy te akkor is így kiakadtál?

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák