Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz arnyekxxx #231 üzenetére

    hat éppen ez az
    hogy őket nem fogom sem megenni, sem eladni
    ( sem a két disznókat, sem a bakkecskét )
    mert szamomra a vilag minden kincsénél ( és ezt úgy képzeld el ahogy leírom ) többet ér az hogy szeretet van a szivükben felém ... ha a vilag minden kincsét leraknak körülöttem a megyében ( mert kb. mo egy megyényi területe kellene hozza ) akkor sem adnam oda őket senkinek, mert szükségük van ram ... én jelentem szamukra a biztonsagot. ( a személyen jelen esetben lényegtelen, a gondozójukról beszélek, de ez most én vagyok )
    de még ha meg is enném őket ... akkor is megadnam nekik a törődést, a szeretet, a természetes körülményeket, és azt a különleges dolgot, hogy nevük van.
    ha valaki nem is szereti szívből őket, akkor is el kéne nekik jatszania, kedvesen beszélni nekik, - hiszen az életüket adjak h legyen hús ...

    most nézd meg a nagyipari allattartast. ott is le lesznek vagva, csak épp a fent leírt dolgokat, amikkel meg lehetne adni nekik a boldog életet, esélyük sincs megkapni ... pedig az életüket vesszük el, hogy legyen az asztalon hús, de hogy cserébe adni is valamit? hat az nem épelméjűségre vall szerinted ... pedig tisztelni kellene az életet ... a növények életét, az allatok életét .... mert mi, az emberek, a felvilagosult és értelmes faj vagyunk a letéményesei, hogy a növények és az allatok - akikkel együtt élünk a föld nevű bolygón - boldog életet élhessenek.

    de mi a nagy hajózasi forgalmunkkal arra kényszerítjük a halakat, hogy masfele menjenek ... allatkisérleteket végzünk szencsétlen _allatokon_ hogy nekünk _embereknek_ milyen vegyi mosószerek nem karosak a bőrünkre, ahelyett, hogy természetes mosószereket hasznalnank - teljesen feleslegesen kínozzuk ezeket az allatokat.

    amúgy én arról beszélek amit megtapasztaltam.
    az allatok szivében lakozó szeretetről.

    ... de te miről beszélsz?

    ép elme .... szerinted az ép elmére vall hogy vannak még éhezések a földön, de az 5G-ehz tözz tízezer műholdat felküldtek?
    mennyi pénz az?
    mennyi szenvedőn lehetett volna segíteni ...

    ép elme ... szerinted ép elmére vall, hogy még mindig haborúzunk?
    szerinted ép elmére vall, hogy rengetegen szeretik a fegyvereket, mikor a fegyverrel csak ölni és sebesíteni lehet?

    " .... Lehet meg kellene ismerkedned hetero többgyermekes férfiakkal. ... "

    többet is ismerek.
    de amilyen szinten eltavolította a fogy. tarsadalom az embereket a természettől, nem csak őket, de kb. senkivel se szeretnék mar megismerkedni ...

    amúgy jelenleg a férfiak vilagat éljük - a felelősségvallalas nélküli kockazattevés idejét.

    faj latni amit művelünk a természettel.
    maradok a növényeknél meg az allatoknal.

    " ... baromfiudvar ... "

    így csak elveszel a természettől ... de semmit se adsz vissza.
    pedig varjak a szeretet ... egy életen at.

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák