Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz arnyekxxx #183 üzenetére

    annyira gyomorforgató a stílusod
    fejezzük be kérlek a diskuralast.
    erre a két kérdésedre még valaszolok, aztan hagyjuk

    " ... Mármint az önellátás, hogy más pénzéből vett kukoricával eteted a desznyót ? ... "
    még közel se tartok ott h önellató legyek, idén mar beindul.
    lebegedett tavaly a hatsó szomszéd, akivel a disznókat-kecskéket csinaltuk, így minden ram harult, építéstől kezdve a kajabeszerzésig, a disznókakat még csak szóban valtottam ki, 160.000 lesz az h megveszem tőle a két disznókat

    addig igen, ra vagyok szorulva az ilyen kisegítésekre, amíg arra nincs időm, h szamítópes melót végezzek itthon mert a kajat is elő kell teremtenem az allatoknak.

    " .... Most akkor te nem desznyófejő csersznyefakapáló önellátó vagy hanem eladod az életenergiádat és életidődet másnak mint rabszolga? ... "

    igen, jelenleg még kell végeznem ilyen munkat - azért van a gép.

    a cél az az hogy mindent megtermelni amit csak tudok
    (( kutyiknak kaja (heti 2 csirkét biztos betolnak ketten ), az kb. 100 csirke/év, gondolj bele önfentartó módban az mekkora meló, hogy csak nekik legyen megfelelő kaja, mert most még veszem nekik a csirkehúst ( nyerset esznek, meg répat, meg tojast, meg van még pedigree is h legyen az is, de az alig fogy, majd ezt ki kell valtani valamivel ) ,
    -kecskéknek kaja,
    -disznókaknak kaja,
    -nekem kaja, kv, tej ))
    , hogy minél kevesebbet kelljen boltba menni, ahova pénz kell, amit meg kell keresni, amihez a masik ember dolgaval kell foglalkoznom.

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák