Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    Az Origin is készül nagyon..
    Az akcióknak mindig örülök, de szerintem nem vagyok ezzel egyedül :))

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Döglött Róka #3 üzenetére

    Ne is mond.. játszanék én a megvett játékokkal amik (már) megvannak, csak időm nincs annyi... talán ha a címeim harmadával játszottam.. igaz, vagy sok bundles holmim ahol 1-2 játék érdekelt a többi meg jött vele.. jelenleg csak steamen azt mondja, hogy 365 játékom van o_O ... uhh.. bár nagyon-nagyon sok Zs kategóriás játékom van ... A kijátszott játékaim száma úgy ~60 körüli, azt nézek kb a felét indítottam el valaha is.
    A steam-es statisztikának így megfelelek, volt valami felmérés, hogy sokaknak van olyan játéka amit még fel se telepít sose, nem hogy játszani vele. Bár általában az AAA címeket amiket megveszek, azt ki is játszom (egy-két kivétel akad... amihez épp sose jön meg a hangulatom)..

    Mondjuk én "későn" csatlakoztam, kb 3 éve használom aktívan a steam fiókomat.. Szerintem egy olcsóbb gépjármű árát már elhagytam az ilyen oldalakon. Bár volt valami beépülő ami megszámolta a programok teljes értékét és valami másfél millió forintnyi összeg jött ki úgy ennek egy éve (azóta több a játék). Bár mostanában inkább csak azt veszem meg ami tényleg érdekel. Mindenesetre ha valaki megvenné névleges értéken az accountom nem ellenkeznék :DDD ... De megértem a steam fejlesztőit is, ha el lehetne adni ezeket a játékokat az piaci katasztrófa lenne.

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák