Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz kleinguru #9 üzenetére

    Nem nagyon szeretek privátozni, nem off topik, mert ez a termék része, illetve a terméket erre tervezték.

    Nem csak az a fontos, hogy mennyi idő alatt renderel.

    Ellentétben azzal, hogy
    - a szoftver kompatibilis a bilivel is a WC-n.
    - támogatja az összes profi támogatott videóformátumot
    - ha átviszem a másik programba a végterméket, akkor nem lesz problémám vele.
    - tud a szoftver streamelni, bármire, ami tud stream-et fogadni stb.
    - fel tudom tenni egy erősebb PC-re is, ha az csak mondjuk kijátszik.
    - támogat bármilyen kártyát nem mondjuk pce-e-t is.

    Szóval értem én, hogy kettő dologban veszett fasza a FinalCut, meg másik 50-ben nem.

    Szerintem ez az oka.

    (#11) Turbobacsi

    Ilyen is van.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • Syl

    nagyúr

    válasz kleinguru #9 üzenetére

    >...a neten általam talált "tesztek" szerint, ugyan az a gép OSX vs Windows <--> Final cut vs Premier...

    Csak éppen azt felejtik el megemlíteni az ilyen teszteknél, hogy a FCP munka közben, folyamatosan végzi az exportálást. Ha kikapcsolják ezt a háttérfolyamatot, máris elvész az óriási előny. Plusz, ha már teszt, akkor ugyanazon a gépen, ugyanazzal az OS-sel teszteljék a két szoftvert: mac-en FCP és Premier. Felesleges odakeverni a Win-t.

    (#60) Parallaxis

    >Ezért van az, hogy egy aránylag gyengébb hardverű Mac-en is élvezetesebb a munka, mint egy erősebb PC-n...

    Hááát, ez addig igaz csak, amíg Mac-en Apple szoftvereket használsz. De amint befigyel egy kis MS Word, Photoshop, Indesign, Illustrator stb., máris óriási hátrányban van a Mac.

    [ Szerkesztve ]

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Új hozzászólás Aktív témák