Új hozzászólás Aktív témák

  • rodrigez

    senior tag

    válasz [Prolixus] #27 üzenetére

    Ha az összes Xbox-os PS4-re váltott volna, - ami ugye nincs így - akkor sem tennék ki a 360-as bázis felét sem. Szerintem meg rengetegen tartanak PC-t is konzol mellett, az ismeretségi köröm 80%-ra jellemző. Mi is egy gamer PC? Ma kb. bármilyen normálisabb processzorral szerelt géphez hozzápasszítasz egy 50 ezres VGA-t és van 8gb ram-od, akkor simán mehet a játék. Azt pedig sehol nem mondtam, hogy a 360-as tábor most gamer PC-vel tolná, mindössze annyit amit fentebb is leírtam. Sógoromnak PS3-a van és neki is van játékra alkalmas desktop gépe. Cserélgettük a konzolokat amikor ő Gears-ezni akart én meg Uncharted-ezni. Ő pl. One-t vett, mert azokat az exkluzív címeket érdekesebbnek találta. Szóval én tartom, hogy van ott egy több 10 milliós bázis még akinek nincs új konzolja és vagy vissza lehet csalogatni PC-re a konzol only címek PC-re hozatalával, vagy ott lehet őket tartani. Ráadásul így is, úgy is MS-hez lenne kötve a Store miatt, szóval innentől az MS-nek édes mindegy lenne, honnan folyik be a 20 rugó játékonként. Sose a konzoleladás volt a biznisz, sőt az veszteséges is volt sokszor. Csak a szoftver meg a szolgáltatások az amik számítanak. És ha azok mindenhol elérhetőek, akkor meg is érkeztünk. Az egész UWP szerintem erre megy ki. Összemosni a határokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák