Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    Net adónál is volt ugye olyan ,hogy a szolgáltatótakat kötelezték volna ,hogy monitorozzák a felhasználókat, most ha bármit is összehoznak akkor ugyan ugy lessz alapjuk arra ,hogy ilyesmire kötelezzék a szolgáltatókat. S lesz neked enyje bejnye ha esetleg nem a kormányzati portálokat olvasgatod...sokan nem tudják mit jelentett "Szabad Europát" hallgatni.... Most amig lehetséges érdemes olvasgatni "egypárt/vezető" rendszerű országok kialakításárol való tanulmányokat,hogy kezdték és hogy halad ,és él még a mai napig....
    Az összes többi meg körités amit itt leadnak ....,egy zsebpiszok méretű ,0 gazdasági erővel rendelkező, tesco napoleon rángatja egy oroszlán bajuszát? Amig nem eszi észre addig nincs baj.
    És nem a multikat kell szidni ,hogy kint adóznak.... miért nem nálunk vannak olyan jogszabályok ,hogy itt adózzanak? Talán mert nem pénztáros lö..... izé andi v... izé ... na mind1 valamelyik tulajdonában van? Tudomásom szerint van itt 1-2 "kft" amikre külön adószabályok vannak :D Egy a lényeg ,esélytelenek szerintem és ezt ők is tudják....
    :)) :))
    Amugy is szerintem hajtsák be a felhasználókon. Ahányszor rákattintasz a facebook oldalra ,fizess :D Ha nincs facebookod akkor meg azért fizess ,hogy reklámadókiesést pótolj! Kő a péz a plakátokra...
    :)) :))

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

  • ricsi99

    addikt

    válasz GeorgeV #47 üzenetére

    Idézek neked valakit amit nem én gondoltam ki viszont több embertől halottam akik ehhez tartják is magukat:
    "Aki nincs velünk az ellenünk van"
    "Rendszer ellensége"
    Ezzel nincs is baj ha a szomszéd Pista bácsi/Maris néni mondja. Mindenkinek joga van azt gondolni amit akar, probléma akkor van amikor ezt neked meg is mondják hogy mi a "Jó".
    Lehet pont azt szeretnék ,hogy itthon ne legyenek ezek a cégek véletlen se,nem érdekes hogy mennyi adótol esnek el. Anyagi hasznot nekik ezek a cégek nem hoznak.
    De uram bocsá ,hogy vannak létezhetnek listák? De egyáltalán egy jogállamban hogyan lehetséges ekkor tartozásokat összehozni ilyen nevenincs Kfk/bt-k mittomén miknek?

    [ Szerkesztve ]

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

  • ricsi99

    addikt

    válasz dugesz77 #51 üzenetére

    Mondj egy olyan háztartás ahol nem használnak gugglit vagy az fb-t goggle chromot?
    Az álltalam ismert userek nagy része ,csak használja a gépet ilyen célokra.
    Semminemű változtatásra nem hajlandó, nah azoktol akiktöl ezt a lehetőséget elveszed azok szerinted mit fognak csinálni ha a navos oldalra dobja őket a server hogy "Adó tartozás miatt lezárva"? Az elérhető "hivatalos" oldalakon meg majd megy a magyarázás ,hogy "mert nem fizetnek adót!" Összes mellékes körülmény meg letagadva...
    Komolyan gondolod hogy egy +pár százalákos adóemelésért tiltakoztak az emberek..., tudod te hány féle adót fizetsz?

    [ Szerkesztve ]

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

  • ricsi99

    addikt

    válasz Béééla #62 üzenetére

    Ha te egy bantu köztársaság tv-jén hirdetsz valamit akkor ha valaki nézi magyarhonban ott is adózzon?
    Ha te magyar adót nézel ugyan ebben a bantu köztársaságban akkor fizetnéd a magyar tv adót?
    Ha te elmennél külföldre és vennél egy telefont ,magyarhonban is kifezetnéd utánna az adót?
    Ez egy nem magyar cég, te kifizetted a reklámot ,ök valahol leadóznak utánna ...szeretnéd ha minden országba + adót kellene neked fizetned a hirdetésed után ahol csak átgörgetnek felette?

    [ Szerkesztve ]

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Új hozzászólás Aktív témák