Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz ProEvoFan #39 üzenetére

    Mekkora szavak, ez most komoly? :U
    Szerintem is egy középszerű, nálam pár óra alatt totális unalomba fulladó játék lett. Technikailag sincs benne semmi extra, plusz össze-vissza van lopkodva benne kb minden, mindenhonnan. Mi benne a kiemelkedő? Oké, a lengedezés tényleg nagy élmény, de meddig?
    Szerintem mindenki tudja már itt a fórumon, h te Spider-Man rajongó vagy, és hogy annyira betalált nálad, h ez lett a generáció legjobb címe. Oké. Megértettük, elfogadjuk, örülünk neki, jó szórakozást hozzá!
    De vedd már le pár percre a szemellenzőt és nézd meg a játék értékeléseit, a Metán is ez az elmúlt évek egyik leggyengébbre értékelt Sony ex címe. Plusz nézd meg azt a cikket is amihez hozzászóltál - az átlag (nem S-M fan) gamer kicsit más véleményen van mint te. Miért olyan nehéz ezt elfogadni? "Jézus segíts!!!" Komolyan, ennyire fáj?! :F Nem gondolod, h már egy "kicsit" túlzó az a vehemencia amivel a kedvenc gépedet és a kedvenc játékodat véded szinte mindenhol itt a PH-n?

    (#41) hombre[EU] Juj. :N

    Ja! És egy kis "On topik" a végére: időközben végigjátszottam a Detroitot is, nálam ez lett az év játéka végül - korábban hiába szavaztam a RDR 2-re. Plusz beletettem pár újabb órát a GoW-ba is, ami ennek köszönhetően lecsúszott a dobogóról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák