Új hozzászólás Aktív témák

  • SPY0817

    aktív tag

    válasz FehérHolló #11 üzenetére

    Hát nem tudom mennyit értesz a szoftverfejlesztéshez.. de nem hiszem hogy egy "kis" ötlet miatt lenne baromi sikeres egy játék és amiatt vennék meg millióan a megvalósítás a fontos.. hiába mondom hogy kurva jó lenne ez meg az... ha nem tudom megvalósítani üres szavak ha pedig ők megtudják hát legyen ha pedig tényleg attól lesz nekik milliárdjuk és van rá bizonyítékod hogy amiatt lett sikeres akkor lehet perelni :D... amúgy nem ők az első cég akik ezt csinálják több gyártó is ezt csinálja csak nem a játékiparban általában a topp ötlet ami megvalósul és befut ott kapnak egy minta példányt.. és fene tudja ha valaki egy igazán nagy jó koncepcióval áll elő lehet itt is kap ha más nem egy close beta key-t :D

    Amúgy én teljes mértékben egyetértek az előttem szólókkal szedjék össze a saját játékaikból a jó dolgokat pofozzák fel mai motorra és kész.. RA2vel istentelen sokat játszottam.. CnC4el is.. de pl az RA3 egy hulladék nem méltó, hogy egyáltalán RA nevet kapjon...

    [ Szerkesztve ]

    | Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

Új hozzászólás Aktív témák