Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz #41133696 #22 üzenetére

    Ja még egy - számomra - fontos dolgot elfelejtettem leírni .

    Mindig azt hallottam és láttam, hogy idehaza a külföldi vállalatok csakúgy mint a politikai elit hülyének nézi a népet. Kicsit kárörvendő módon de azt tapasztalom, hogy a gazdasági és politikai "elit" külföldön is hülyének nézi a saját népét is. Lásd COD széria és még sorolhatnám... (MOH) stb 60 € -ért :D

  • Morden24

    nagyúr

    válasz #41133696 #22 üzenetére

    Ez mind korrekt.

    A 3-as pontra meg csak annyit, hogy ez tipikusan a szokásait megváltoztatni nem akaró ember önfelmentési gyakorlata. Mondjuk ez egy COD esetében vajmi lényegtelen szerintem (erősen kétlem, hogy a megcsappanó bevételek hatására erős minőségbeli ugrás következne be), de általában a delikvensek ugyanezen 3-as pontban leírtak szerint járnak el, amikor elhajítják a csokipapírjukat, cigarettacsikkjüket meg mekiszacsijukat a többi ezer közé az utcán, mondván mit ér, ha ő nem.
    Jellemgyenge hozzáállás - megint mondom, pont nem egy hülye játéknál van ennek jelentősége, de ez egyébként nem érv, hanem pont annak a hiánya, illetve a hiány palástolására szolgáló próbálkozás.

    Amit viszont nem értek: még a legutolsó amőbának is van annyi "esze", hogy ha balról fáj, akkor elindulok jobbra.
    Azt nem értem, hogy a sok, már csalódott, de azért - ahogyan írod - a sorozathoz kötődő ember miért zuhan rá az előrendelésre, miért rohan azonnal, teljes áron betankolni ezt a szart, ha egészen pontosan semmi újdonsággal nem jár?
    Esetleg ilyenkor durván kiürülnek a korábbi játék multi-játékosai? Mert ebben az esetben teljesen megérteném, máshogy nem.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák