Hi​rd​et​és​

2017. november 23., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Elég lett volna csak a BF1-et meg a Mafia 3-at kivinni oda, a többi csak a helyet foglalja. :D

(#2) Emődi

Emődi
(újonc)

Jó lenne valami (bármi) infó a hl3-ról ha már ki trollkodták oda azt a plakátot. Én már azzal is megelégednék ha mutatnának 1-2 tervet, hogy ilyen meg ilyen lett volna de nem lesz.

(#3) huskydog17

huskydog17
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Új Sniper Ghost Warrior 3 gameplay videó (2016 Gamescom Build)

Ez a játék valami észbontóan jól néz ki (Cryengine büntet ismét) és a játékmenet is nagyon jónak tűnik. A CI Games-sel úgy tűnik most már komolyan kell számolni.

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#4) antikomcsi válasza huskydog17 (#3) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Ez tényleg jónak tűnik! Érdemes figyelemmel kísérni.

(#5) Dr. Akula válasza huskydog17 (#3) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

A gfx nem rossz, de a játékmenet csak egy tipikus COD félének tűnik. Menj ide, lődd le ezt meg azt. Ha jót akarnának csinálni, illene egy Stalker vagy GTA szerű nyílt világ hozzá, nem csak egy csőjáték. Valószínűleg ezért nem hallottunk még az előző 2 részéről se.

(#6) ribizly

ribizly
(PH! addikt)

Én azért még várok egy jó kis Shadow Warrior 2 dátumra... ;)

• [Eladó] Brainwavz Fülpárna | 2db XLR kábel | • A WORD elszáll, az írás megmarad... •

(#7) k-adi válasza Dr. Akula (#5) üzenetére

k-adi
(PH! addikt)

Igen, menj oda.. csak nem mindegy hogyan mész oda :D a sniperes játék mindigis erről szólt, kb. ez a játék 70%-a. Ebben a részben az is újdonság lesz, hogy nemcsak oda hanem el is kell majd onnan menni.. lehetőleg élve. :DDD

(mondjuk nem értem minek erőltetik a "warrior" vonalat... még a "ghost" is határeset)

(#8) Kopi31415 válasza k-adi (#7) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Az első részben azt untam meg, hogy nem volt alternatív irány menni és mindenkit ki kellett nyírni. Nem igazi sniper világ volt.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#9) tibaimp

tibaimp
(senior tag)

Elnézve a Battlefield 1 videót, a 290x-em olyan kevés lesz hozzá, mint tyúkszarban a vitamin...
Lehet vga-t cserélni, pedig idén még nem akartam.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) mg1992mg válasza tibaimp (#9) üzenetére

mg1992mg
(fanatikus tag)

Az adatlapomon lévő gép talán elég lesz hozzá :D
Talán...

LG G5

(#11) tibaimp válasza mg1992mg (#10) üzenetére

tibaimp
(senior tag)

:D

Jól tetszik mondani, de elhiheted nem a proci lesz kevés...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#12) BlackTreff válasza huskydog17 (#3) üzenetére

BlackTreff
(tag)

Nme tűnik rossznak, de csak nekem tűnt fel, hogy elég sokat "emeltek át" a Far Cry sorozatból? :D Mondjuk ha már arról a szintről indul és még valami pluszt is ad hozzá, akkor már tényleg sínen vannak.

(#13) huskydog17 válasza BlackTreff (#12) üzenetére

huskydog17
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nekem semmilyen hasonlóság nem tűnik fel a kettő között. Miből gondolod, hogy így van?

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#14) mg1992mg válasza tibaimp (#11) üzenetére

mg1992mg
(fanatikus tag)

Nem hát, hanem a videókártya... x)

LG G5

(#15) Robert07 válasza huskydog17 (#13) üzenetére

Robert07
(fanatikus tag)

A gui eleg hasonlo, ugyanugy be lehet mindenkit jelolni, az eszreveteljelzo is hasonloan mukodik, es maga a jatekmenet is ajaz az FC3/4-es kuldikre. Ettol persze mas a jatek, hiszen itt egy sniperrel vagy, de nekem is feltunt az, hogy nehany dolgot atemeltek a Far Cry szeriabol.

突き出る釘は打たれる。

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.