Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GuruZone

    őstag

    válasz gatesz #160 üzenetére

    A rozsdamentes acélt, 47mm
    (Stainless steel)

    Kijelzővel nem lesz gond szerintem, de picit félek azért, hogy karcolódik az acél ház. Sohasem voltam nagy "órás", nem tudom, mit bírnak ezek az anyagok.

    Tiétek melyik verzió lesz? Titkon félék tőle, hogy az alu verziónak tökéletes gps-e van, míg az acélnak nem.

    Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

  • Terka0812

    csendes tag

    válasz gatesz #167 üzenetére

    Szerintem nem kell tartani attól hogy megkarcolódik, esetleg sérül az óra.
    Az Amazfit már jó ideje gyárt okos órákat, és ahogy nézem a jó megszokott anyagokkal dolgoznak, és eddig nem igen volt panasz a sérülésekre.

    Nekem az első okos órám az Amazfit Pace volt, és gyakorlatilag elpusztíthatatlan volt. Maga az óra ház műanyagnak tűnt, de a kijelző körül kerámia ötvözet volt, ami iszonyat jól bírta a strapát. Én többször odacsaptam véletlen mindenféle kemény felületekhez, de egy apró karc sem keletkezett rajta. Haveromnak Amazfit Stratosa volt egy ideig, ő sem tudott kárt tenni benne.
    Ennél az óránál is a sérülékenyebb rész, vagyis a kijelző körüli rész, ugyan úgy kerámia ötvözet, hiába alumínium, vagy acél a váz. Mert ha az óra ütődik, akkor általában a kijelző melletti rész ütődik. Szóval én egyáltalán nem tartok attól, hogy megsérülne, vagy karcolódna.

    Jelenleg Samsung Galaxy Watch-ot használok, (ezt fogja váltani az Amazfit GTR) ami acél házas, és egyáltalán nem karcolódik, de a kijelző melletti lünetta, ha jól tudom itt is más, strapabíróbb anyagból van, és nem olvastam fórumon olyanról aki kárt tudott volna tenni az órában.

Új hozzászólás Aktív témák