Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz kicsako #113 üzenetére

    Nekem a rendelést követő 3 perc múlva ezt a mail-t küldték.

    Dear customer,

    Thank you for your recent order with Gearbest.com

    We are delighted to inform you that we have received your payment for order 19080600910215143500 . We will process your order immediately.

    What happens next ?
    Your order is being carefully prepared and packaged.
    It will be dispatched to the shipping address provided using your shipping method.
    For Expedited Shipping (courier) or Standard Shipping, a Tracking Number is provided.
    There may be a delay before the number activates or progress tracking updates.
    Please check your email or Gearbest account later.

    Great news: When the order status changes to "Shipped Out", you will receive a BONUS of 139 GB points from this order!

    Többiek elmondása és track-je alapján szerintem a mienk is be van már csomagolva talán már az elosztóban
    van és jövőhéten mikor lesz már nyomkövetés számunk már Londonban lesz.

  • Kutykurutty7

    aktív tag

    válasz kicsako #113 üzenetére

    Elnézést, az előző kérdésedre küldött válaszomban összetévesztettelek valakivel... ezért akkor nem a Te kérdésedre válaszoltam.

    Ha 4 (vagy most már 5) napja rendelted az órát a Gearbest-ről, akkor az adatlapon volt egy 'Ship between: Aug xx - Aug yy' felirat, vagyis ezzel jelölték, hogy nem azonnal történik a postára adás. Ha jól emlékszem, kb. 1 hete már Aug 14-et írnak a legkorábbi postázási időpontnak. Azoknál a termékeknél, ahol van ilyen 'Ship between' paraméter, ott általában (nem minden esetben) csak a megadott időpont után adják postára a csomagot, mert a Gearbest is csak a jelzett időintervallumban várja, hogy hozzájuk beérkezzen az adott szállítmány a termékből.

    Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

Új hozzászólás Aktív témák