Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz jokeph #11977 üzenetére

    Nalam a 8.1 tul van jopar platformon es koszoni szepen, mukodokepes. 771 xeon => 1156 => 1151 => Am3. Jopar vga platformonkent, sot 775-bol 2 felet is kapott. P45 + 790i. Raadasul 1156 tobbszor is visszakerult ideiglenesen. :) A napokban kellett egy kicsit foglalkoznom vele, mert a sokadik Radeon driver valtas utan ott maradt valami kis hordalek es volt egy fel perces / perces ido, amig semmit nem lehetett csinalni boot utan. Catalyst toltesnel kinlodott, de hamar megtalaltam a tettest es likvidaltam. Azota megint tokeletes minden. Sokaig W7-et mondtam az utolso hasznalhato Windowsnak, de meg kell mondanom, most ugy gondolom a 8.1 meg jobb. Kellett egy kis ido, mire osszedorzsolodtunk, de megerte. A lenyeg, hogy kontrollalhato kb. ugyan ugy, mint a 7-es. Nekem ez a lenyeg. Lehet, hogy beteges, de nekem ne csinaljon a gep olyan dolgokat, amiket en nem akarok. Megha nem is okoz szamomra semmi negativumot. Szeretem ha csak az tortenik, amit en kezdemenyezek. (Persze ez utopia, de azert torekszem ra. Ha mas nem, a tudatra legalabb. )

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák