Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz tzsolesz #13676 üzenetére

    +1 Speed(R). :K

    Ha úgy érzed, hogy a fedetlen VRM rész "fortyog", akkor szerintem csinálj rá hűtést.

    P4 korszak óta (egész pontosan a 478-as "kazán" Prescott óta) szembesültem vele, hogy igenis a táp az egyik legfontosabb része a PC-nek, ha nem a legfontosabb...

    Ezeken a lapokon már csak polimer szilárd elektrolitos kondik vannak, azok meg ellentétben a hagyományos építésű folyékony elekrtolitos kondikkal (EL-KO) nem hajlamosak nagyon a púposodásra... szimplán elsülnek inkább. ;]

    Bár ehhez már nagy gebasznak kell lenni, mondjuk valami jóféle rövidzárlatnak, tartós túlfeszültségnek/túláramnak. :U

    Ha van lehetőséged, mérj rá műszerrel/teszterrel is, bár a BIOS is elég megbízhatóan jelzi ezeket az alap feszültség értékeket (már a P4PE Asus deszkám is egész pontosan jelezte, 0,1 V eltéréssel műszerhez képest, hogy merülni kezdett a BIOS elem feszültsége, ki is dobta minden egyes indításnál pirossal, amíg ki nem cseréltem).

    Nincs mese, kell egy jó táp. :K (bár ezért már rágjuk a füledet pár oldalnyi HSZ-en keresztül :)) )

    A RyZEn-es gépeden játszol is ? S ha igen, mivel tolod ? :U

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák