Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nagyon érdekes cikk! :R

    Régi szép idők... Emléxem első kártyám valami noname 4 megás csoda volt, nem vitt semmit, aminek valamilyen köze volt a 3d-hez. :DDD

    Később kaptam egy S3 Savage4-et (+ 333-as cerka), amivel végre ment a Re-volt, Midtown Madness és társai. :))

    Azután később megint upgrade nV Riva TNT2 model64 + 500-as cerkára, bár ez nem volt akkora ugrás mint előtte.

    Az igazán nagy ugrás akkor volt, amikor meglett az 1700+-os Atholon XP + mx440. :D Azzal rengeteget játszottam, régebbi játékokkal.

    Aztán pár évvel később sikerült elcsennem ( ;] ) egy 9550-es radeont, végre kipróbálhattam újabb játékokat is. :K Pár hónappal később megismerkedtem a tuninggal, így kb 80%-os tuninggal még újabb játékokkal játszhattam. :D

    Jópár évvel később hozzámvágtak egy nw P4-et, sajnos abban csak egy mx200 volt, úgyhogy el is vittem azt a 3d lassítót a 4M bontóba, kaptam is érte 2000 forintot. :DDD

    Utána 1 évre sikerült összekaparnom annyi pénzt, hogy összerakjak egy használhatóbb core 2 celeron rendszert, bár abba is csak x1050-re telt, így játszani nem nagyon lehet vele. :(

    Aztán fél évvel később kaptam a mostani notimat, ami x1300 származék volta miatt 2005-nél újabbi játékokra szintén alkalmatlan. :O ;]

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák