Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyix

    őstag

    nekem még mindig ott figyel a polcon, az első 3d kártyám egy powercolor voodoo2 12mb, ami egy s3trio 64 1mb társaságában volt :D

    aztán jött az abit geforce2 mx400 64mb... deszép volt koromfekete nyák, ezüst színű alkatrészek, és fincsi passzív hűtés, ráadásul minden akkori játék ment rajta mint az álom, ami a mai alsókategóriás kártyákról nem mondható el. Ennél a kártyánál volt az hogy már nagyon rákészültem, de a bótban nem volt sima, csak tv kimenetes, 2k-val drágábban. Uh azt hoztam el... de milyen jó hogy azt, pár hónapig nem használtam a tv kimenetet, aztán úgy rászoktam, hogy ma is használom, bár már egy radeon hd3850-en :)
    Az előtt meg radeon9600 prau volt.

    emléxem, v2-vel majdbefostam amikor megláttam az nfs3mat max grafikán, meg a gta1-et glide módban, amiben nem kicsit simábban futott, és nem kicsit volt szebb. Na meg a carmageddon 2 :) deszépvót.

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Új hozzászólás Aktív témák