Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibaimp

    nagyúr

    válasz [CsuCsu] #26 üzenetére

    Lord Myn, CsuCsu: fölösleges azon vitázni, hogy melyik platform a jó! Egy konzol csak játékra jó, másra nem, míg egy PC "1000+1 dologra", de ennyivel drágább is!
    Én sem vennék konzolt egy erős PC mellé, mert fölöslegesnek tartom, de sokan nem így gondolkodnak, elfogadom, ki mire költi a pénzét, semmi gond ezzel.

    A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

  • hajbel

    addikt

    válasz [CsuCsu] #26 üzenetére

    Ami engem illet a következő konzolgeneráicóra már csak 1 ultrabookom és egy konzolom lesz. Olyan szinten pofátlanul drágul a hardware és ezzel egyetemben romlik a PC-s játékkínálat, hogy nem éri meg gamer pc-t fenntartani.

    (#28) FoxiestFox: Egyik sem shooter. Ha a shooterekből kinőttél, akkor meg főleg nincs értelme fenntartani egy PC-t játékra.

    [ Szerkesztve ]

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

  • Lord Myn

    senior tag

    válasz [CsuCsu] #26 üzenetére

    A minimum egy konzol araba kerulo GPU a gamer PC-ben ugyanugy celhardver.

    Rohadt nagy tévedés, mint írtam, a PC 1000+1 dologra jó, nem játékra van elsődlegesen fenntartva (csak másodlagosan :D ). Egyébként meg: Videókódolás és Photoshop is a használati dolgok között van (sőt, egyszer még próbaképpen jelszót is törtem vele, hogy megnézzem mit tud).

    Az utobbi idok legertelmesebb PC jateka a Witcher 3 volt

    Ja, szerinted, én azért vettem vagy 100 játékot az elmúlt 4 évben is...

    Egyébként meg a türelem is sok dolgot megold, a QD játékok megjelennek/megjelentek PC-re is, és valószínűleg az RDR2 is megfog.

    A Steam könyvtárat minek adnám el? Gyüjtő vagyok. Ha nagyon tesztik egy SP játék van, hogy többször végigjátszom (ha lehet más módon), de ezt ti "vedd meg-dobd el" generációs emberek már nem fogjátok megérteni (egyébként így vagyok a filmekkel és a könyvekkel is, utóbbiakból is többezer van a lakásban).

    #32: Az 1000+1 dologra jo PC pedig mennyivel tud kevesebbet egy ultrabooknal a jatekon kivul? Ha ero kell munkara, akkor vegyen a ceg, vesz is, tehat ez nem szempont.

    Na ilyet is csak egy HC konzolos tud leírni... :W

    Ultrabook-on légyszi futtass VMware-t (többet párhuzamosan), FLStudio-t (rakjál bele route-olható többcsatornás hangkártyát, mert USB-set még nem találtam a konzumerek között), kössél rá több monitort, hogy párhuzamosan dolgozhass közben mással is, stb., stb. Ha veszel ilyen ultrabook-ot, akkor az már 700k-1 misi kategóriában lesz valahol... (+ a konzol ára, de az ehhez képest aprópénz)

    Ja, hogy vegye meg a cég, meg is veszi, csak a munkahelyre, de mi van, ha te otthon is akarsz ezekkel dolgozni, esetleg fejlődni, vagy netán az erő nem csak a munkára, hanem hobbira is kell (pl. zeneszerzés, kép- és videószerkesztés).

    "War does not determine who is right - only who is left."

Új hozzászólás Aktív témák