Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    DiRT Rally: "...ez lehetNE az a rali játék, amire már nagyon régóta várunk." PC-és vonalról tudok csak nyilatkozni, de azért vannak a játéknak tipikus Codemasterses hibái. Meg pláne az EGO engine hülyeségei. Viszont számomra ennek ellenére minden fillért megért. Grafika tényleg gyönyörű, pályák is változatosak (finn pályák valami hihetetlen jók!), hangok olyanok, hogy sírok a gyönyörtől (Subaru \o/ ), Rallycrosst beletenni nagy húzás volt....de attól félek, hogy a konzolos megjelenés után szépen el is lesz felejtve CM részéről a játék. Pedig kva nagy potenciál lenne benne. Több pályával, még több rallycross cuccot belepakolni stb. Ezt a részét sajnálom, hogy elhanyagolták :F .

    Seb. Loeb Rally-t elnézve nem hiszem, hogy az meg tudná szorongatni a DiRT-öt (WRC 5 valami kegyetlen rossz lett....megint!).

    Assetto Corsa: Nekem csalódás a játék. Szerencsére EA-ben vettem meg + az első DP-ét, de nem is érdekel nagyon a többi tartalom. 7-8 autóért meg egy pályáért sok az a 10-15 euró (25-ért vettem EA-ben!). Moddolhatósága menti meg egyedül - számomra - a játékot, semmi más. Voltaképpen PC-sek kaptunk egy Gran Turismo 3-4-et, csak nincs dinamikus időjárás (nagy hiba!).

    Többit nem nagyon ismerem, csak hallomásból :) . ATS-re kíváncsi leszek, de majd csak ilyen 5 eurós árnál :D .

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák