Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolás

    addikt

    Jaj mi lesz itt mindjárt :DDD
    Legálisan lehet a warezről beszélni. Ajjaj csak a modik meg ne lássák :DDD
    Amugy meg ha lenne minden játékhoz demó sokan nem szednék le a warezt.
    Most csapkodnám a fejem a falba ha megveszem a NFS:Shidt-et vagy a ColinMcrae2őt. Videókban jól néz ki de billel mindkettő irányithatatlan. Vagy mivel imádom a Warhammert nem vettem meg a WH2őt mert volt demó és rájöttem hogy hát ez nekem nem kell.
    Sajna sok a szemét is játékok terén. Ha megveszek valamit az legalább tutira jó legyen. Hogy ehhez ki kell próbálnom az sajnos azt jelenti hogy nem vagyok benne biztos hogy azt kapom amit remélek a játéktól. Rengeteg játék van amitől szabadulna a gazdája mert a reklámja jó de a játék ugy gagyi ahogy van.

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

  • Zolás

    addikt

    válasz Pikkolo^^ #516 üzenetére

    Feleslegesen megy a géped éjjel-nappal amivel áramot fogyasztasz és nemcsak te hanem az is aki küldi neked. És mivel egy komolyabb játéknél mint a GóloffKutyi2 nem két-háromszázan szedik le hanem sokezren, ezért ha kiszámolod mennyi felesleges áram fogyott ezzel rájössz hogy ez is környezetszennyező csak nem látod.
    Kb ugyanaz mint a warez. Lopás de nem láthatnak meg közben igy már nincs is baj. Ha kocsit lopnál lebukhatnál. Ha az uj win7et töltöd le már 0.0001% a lebukás esélye. Ebbe meg nem igazán esel bele. A microsoft nem fog minden warez win7nek utánamenni. Ahogy a játékgyártó se a játékainak amit tört szerókon nyomnak. Vagy otthon offline. Vagy lanpartiznak a Starcrafttal. És még sorolhatnám.
    Nálam se minden eredeti és erre csak egyetlen dolgot tudok mondani: Ha valamit nem tudok előtte kipróbálni egy 10 percre nem érdekel. Sokmindent megvettem ami nem "igazi" volt mert megérte. Ez kb 100 cuccból 15. A többi gagyi és haszontalan és annyit se ér hogy ingyen törödjek vele. Pl: Dawn of War2ből volt demo. Megspóroltam a warezt mert szörnyű élmény volt.

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

  • Zolás

    addikt

    válasz D1Rect #762 üzenetére

    És a magyar tözsde fellendülésével?
    Bocs nem tudtm kihagyni :DDD

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Új hozzászólás Aktív témák