Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz D1Rect #748 üzenetére

    Azt írtad, illegális a szoftverek letöltése. Ez nyilvánvalóan nem igaz önmagában. :U
    Ezek szerint még az Ószövetséget is hibásan adták ki. :F Én amúgy inkább cenzúrára gyanxom. :P Most mondd meg, azt hányszor warezolták le az elmúlt pár ezer évben! :Y Szerintem minden mást überel!!! :))
    Na, a válság-tippel legalább nem voltam egyedül. :D
    Komolyan így működik a dolog: erőből hozunk egy törvényt, amellyel bevételre tehetünk szert, akár igazságtalanul is, ha megtehetjük, és aki akárcsak megpróbál kibújni alóla, azt jól megbüntetjük. Ez a hatalom módszertana, egyáltalán nem számít, milyen formában jelenik meg. Látod, rögtön felháborodtál, pedig ugyanarról van szó! ;] Lásd még: adószabályok, különös tekintettel a többszörös adózásra, vagy a meg nem szerzett jövedelem megadóztatására.
    Ahogy mondod: "Viva Libertate!" Csak sajna az emberek 90%-a rabszolga, és azt teszi, amit elvárnak tőle, pl. habozás nélkül szavaz olyan pártokra, amelyek akár már nem is 1x megszívatták.

    HaaS: Már más topicban sem vetted észre, hogy nem vagyunk egymás társasága. :N Amúgy a megjegyzésed ezúttal sem tükröz mást, mint teljes értetlenséget.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • Shufny

    őstag

    válasz D1Rect #748 üzenetére

    Nem is azt mondtam, hogy ingyen csinálja. Az volt a lényeg, hogy mindig az sír a warez ellen, akinek a profit az első (épp ezért van, hogy ezek előbb a kiadók, mint a készítők), akkor is, ha ő így is megszedi magát. Közben aki rétegjátékot csinál és bukik vele, mert az emberek hozzászoktak, hogy nem fizetnek a játékért, mert 50 eur sok érte, ezért 2 -ért sem veszik meg (mivel meg se nézik, hogy ő esetleg olcsóbban adja-e), az meg szép csendben odébb áll, és konstatálja, hogy az emberek nem vevők az ő minőségi játékára. :( Pedig neki tényleg káros volt az illegális letöltés. Jobb példát véve, amikor egy stúdiónak csak egy ilyen próbálkozása bukik meg az előbb leírt módon, de a következmény csak annyi, hogy rátérnek valami jól fizető recepre, akkor sem a warezt szokták hibáztatni, hanem, hogy elkorcsosult az ipar és nem éri meg bonyolult játékot csinálni, mert az emberek hülyék hozzá.
    A szélsőséges példa katt777 részéről arra irányult, hogy törvényes!=jó/helyes/etikus.

Új hozzászólás Aktív témák