Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Nálam az első Xbox kimaradt, abból a generációból nálunk Playstation 2 volt otthon. Alig ismertem olyat, akinek lett volna otthon Xbox, így a játék csere-bere miatt kézenfekvőbb volt a Sony platformja. Aztán jött az Xbox 360 és haveri körben nagyon népszerű lett, így a PS2 után már az jött nálunk is.

    A kontroller, Dashboard, a Live működése és stabilitása a PSN-hez képest, Achievementek, az egész rendszernek a működése mind-mind olyanok voltak, amik miatt az Xbox 360-at nagyon gyorsan megszerettem. Nem beszélve arról, hogy akkoriban jött be a Kinect, ami az egyik legjobb barátnővel közösen játszós, házibuliban részegen hadonászós kiegészítő volt és akkoriban még komolyan is vették.

    Bár jött pár év konzolmentes időszak az Xbox 360 után, de most egy hófehér Xbox One S tulajaként megint visszatértem. Amik miatt anno megszerettem a zöld oldalt, most is megvannak, de azért örülnék neki, ha kicsit odalépnének az exkluzívok gyártásának, mert egyelőre nem tudom kijelenteni teljesen őszintén, hogy ez a generáció jobb, mint az X360 volt.

    (#9) kovsol: Igen, a Fable első része megjelent PC-re is Lost Chapters alcímmel (később Xbox 360-ra is ez a verzió került át).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák