Új hozzászólás Aktív témák

  • M@trixfan

    addikt

    Mindenki a legnagyobb Air-t nézi, hogy 500 000 Ft-os gépként emlegetitek? Szerintem inkább az alap 13"-os a best buy vagy a legkisebb 11"-os akinek annyira kicsi kell. Van most 12% felsőaktatási kedvezmény, elég jó árban lehet most Air-t venni, nem kell ehhez lottó ötös :)

    Ha az üzemidő Windows alatt lett mérve akkor sajnos nem teljesen valós a kép. Mérni kell OS X alatt is, más a két rendszer energia menedzsmentje. Lehet még a hőmérsékletek is máshogy alakulnak. OS X alatt a Flash tudja felpörgetni a gépet, bár a legújabb verziók jobbak lettek. Egy fél órát használgattam egy teljesen kimaxolt CTO 13"-os i7 modellt barátomnál és néma volt. Be kellett volna izzítanom a Skype-ot is vagy valami hasonlót.

    A trackpad és a kijelző minőségével számolni kell egy notebook-nál és ott van ugye a megvilágított billentyűzet, az összeszerelés minősége is. Ezekben valószínű alulmarad a többi versenytárs néhny kivétellel. Az Air-en viszont nagyon örültem volna ha USB 3 van még akkor is ha nem a legjobb vezérlővel. Mert oké, hogy használd Thunderbolt Display-vel de azon sincs USB 3. Sokkal komolyabb a TB mint az USB 3, de utóbbi az olcsó "népcucc" külső HDD-hez.

    [ Szerkesztve ]

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák