Új hozzászólás Aktív témák

  • máyköl

    veterán

    válasz vergilx #52 üzenetére

    Jaja, ez nagyon is igaz. Nagyon nem szeretem a mobilos fényképezőgépeket. Biztos vagyok benne, hogy ez a 12 megapixeles mobiltelefon kamerája, gyengébb minőségű képet csinál, mint a legalapabb kompakt, ami 3-4-5 megapixeles. Azért, mert az arra van kitalálva, erre tervezték, sokkal több funkció van benne. Ezért van egy bizonyos mérete a kompaktoknak is, mert azért ennyi funkcióhoz kell méret is. Képzeld el, mekkora egy átlagos kompakt, és mekkora az a mobilban lévő kamera. Pár mm-es, valami izé. :((( Ja, és az a pár mm-es valami nem erre van kitalálva, mert csak bele van helyezve egy telefonba, ami igazából elsősorban telefonálásra van tervezve, sms-t írni, zenét hallgatni, képeket tárolni, manapság már játszani is, meg mindent lehet rajtuk, és csak ezek között helyezkedik el a fényképezője. Magyarul nem erre van tervezve. Ja, és nézz meg egy átlagos, 2mp.-es mobiltelefonkamerát. Max. ISO értéket lehet rajta emelni, de általában azt se. Semmit nem tudsz szinte beállítani rajta. ;] Ennyi, befejeztem. :DDD ;]

Új hozzászólás Aktív témák